iResizer 3.0

Strona główna Windows Grafika Akcesoria graficzne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

iResizer to ciekawe narzędzie graficzne do zmiany rozmiaru zdjęć, które wyposażone zostało w inteligentny mechanizm skalowania. Umożliwia ono zmianę rozmiaru grafiki bez zniekształceń i przycinania jej zawartości.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, a jego duże możliwości edycyjne zawdzięczać należy funkcji maskowania. Pozwala ona użytkownikowi definiować istotne obiekty na zdjęciu (maska w kolorze zielonym), które chcielibyśmy, aby podczas skalowania nie zostały zdeformowane lub obszary przeznaczone do usunięcia (maska w kolorze czerwonym). iResizer z powodzeniem wykorzystany może być nie tyle do zmiany rozmiaru zdjęć, co również do usuwania z nich zbędnych obiektów, zmniejszania przestrzeni pomiędzy nimi itp. Wśród obsługiwanych formatów graficznych znajdziemy JPG, JPEG, BMP, PNG, TIF oraz TIFF.

Proces przetwarzania i generowania wyjściowej grafiki uzależniony jest od ilości oraz rozmiaru obiektów na zdjęciu, które zostały przez użytkownika pokryte maską. Narzędzie pomimo swoich małych rozmiarów i ubogiej funkcjonalności w większości przypadków generuje obrazy o zadowalającej jakości. Użytkownik może skalować grafikę do dowolnych rozmiarów, a także skorzystać z automatycznych ustawień, które dostosują wysokość i szerokość grafiki do proporcji 16:9 lub 4:3.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu posiada zablokowaną funkcję zapisu grafiki.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 17.07.2014 12:50

@m.gr (niezalogowany): IrfanView

  #3 17.07.2014 07:28

@aeroflyluby: podaj jakiś dla przykładu

memnon   8 #2 16.07.2014 18:28

iResizer 2.5 dzisiaj za darmo : http://www.giveawayoftheday.com/iresizer-2-5/ .

  #1 08.06.2014 17:42

Serio taki program, i to płatny.. Są lepsze i darmowe odpowiedniki.