r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

@icon sushi 1.21

Strona główna Windows Grafika Tworzenie ikon
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

@icon sushi to niewielkie, darmowe narzędzie przeznaczone do konwersji ikon - program pozwala na odczyt tychże nie tylko z dedykowanych plików ICO, ale również z wykonawczych plików EXE i bibliotek DLL. Wybrane ikony możemy zapisać jako plik ICO, ICL (Icon Library), bitmapę BMP lub grafikę PNG.

Aplikacja działa na niemal każdym systemie z rodziny Windows, obsługując również duże ikony wprowadzone w Windows Vista. Nie ma problemów z odczytywaniem wielu ikon zawartych w jednym pliku, co jest jedną z najbardziej przydatnych funkcji programu. Za jego pomocą otworzymy zarówno ikony o rozmiarach 1x1, jak i 256x256, w 1/4/8/24/32 bitowych paletach kolorów.

r   e   k   l   a   m   a

Obsługa @icon sushi jest naprawdę prosta i sprowadza się do wybrania odpowiedniego pliku źródłowego. Po jego otwarciu w oknie programu pojawi się lista wykrytych ikon, wraz z informacjami na temat ich wymiarów i wykorzystanej palety kolorów. Każdą z ikon możemy przed zapisaniem edytować, ingerując w tak zwaną maskę przezroczystości. Po uzyskaniu satysfakcjonującego nas efektu nie pozostaje nic innego, jak tylko zapisać grafikę w jednym z czterech dostępnych formatów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 27.07.2016 22:23

Mały, prosty programik i robi to do czego został zaprojektowany. Świetny w swej prostocie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.