WindowsAkcesoriaMenedżery plikówImmersive Explorer

Immersive Explorer1.7.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Immersive Explorer to specyficzny menedżer plików, będący dobrą alternatywą dla wbudowanego w systemie Windows Explorera. Wyposażony on został w interfejs graficzny, który nawiązuje do Modern UI w systemie Windows 8 i umożliwia wygodne zarządzanie zgromadzonymi na dysku danymi.

Program stworzony i rozwijany jest z olbrzymim naciskiem na prostotę, i co istotne wygodę obsługi głównie w przypadku początkujących użytkowników systemu Windows. Z jego poziomu, tuż po uruchomieniu, uzyskujemy łatwy dostęp do istotnych z punktu widzenia standardowego użytkownika lokalizacji – m.in. bibliotek z dokumentami i multimediami, a także podłączonych do komputera dysków twardych i napędów optycznych.

Immersive Explorer wyświetla poszczególne foldery i pliki w postaci kafelków. Przejścia pomiędzy nimi poprzedzane są prostymi, ale efektownymi animacjami, które dzięki wykorzystaniu sprzętowej akceleracji graficznej odtwarzane są płynnie. W dowolnym momencie możemy szybko wrócić do poprzedniego katalogu lub ekranu głównego programu, służą do tego przyciski ulokowane w górnej części okna programu. Na uwagę zasługuje również wbudowana przeglądarka grafiki oraz odtwarzacz multimediów, dający dostęp do zdjęć, muzyki czy filmów bez konieczności wykorzystania zewnętrznych aplikacji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.05 ocen
Twoja ocena
ProducentJulien Manici
Liczba pobrań2 259
Data aktualizacji29 cze 2020
Rozmiar pliku1.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)