bDUfWpnV

Immersive Explorer1.7.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Immersive Explorer to specyficzny menedżer plików, będący dobrą alternatywą dla wbudowanego w systemie Windows Explorera. Wyposażony on został w interfejs graficzny, który nawiązuje do Modern UI w systemie Windows 8 i umożliwia wygodne zarządzanie zgromadzonymi na dysku danymi.

bDUfWpnX

Program stworzony i rozwijany jest z olbrzymim naciskiem na prostotę, i co istotne wygodę obsługi głównie w przypadku początkujących użytkowników systemu Windows. Z jego poziomu, tuż po uruchomieniu, uzyskujemy łatwy dostęp do istotnych z punktu widzenia standardowego użytkownika lokalizacji – m.in. bibliotek z dokumentami i multimediami, a także podłączonych do komputera dysków twardych i napędów optycznych.

Immersive Explorer wyświetla poszczególne foldery i pliki w postaci kafelków. Przejścia pomiędzy nimi poprzedzane są prostymi, ale efektownymi animacjami, które dzięki wykorzystaniu sprzętowej akceleracji graficznej odtwarzane są płynnie. W dowolnym momencie możemy szybko wrócić do poprzedniego katalogu lub ekranu głównego programu, służą do tego przyciski ulokowane w górnej części okna programu. Na uwagę zasługuje również wbudowana przeglądarka grafiki oraz odtwarzacz multimediów, dający dostęp do zdjęć, muzyki czy filmów bez konieczności wykorzystania zewnętrznych aplikacji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Immersive Explorer 1.7.2wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.05 ocen
ProducentJulien Manici
Liczba pobrań2 192
Data aktualizacji29 cze 2020
Rozmiar pliku0.99 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUfWpoC
bDUfWpoT