Instagram w końcu to zrobił. Pozwoli publikować posty z poziomu przeglądarki

Instagram w końcu to zrobił. Pozwoli publikować posty z poziomu przeglądarki
Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad Siwik

21.10.2021 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Instagram wreszcie pozwoli użytkownikom publikować zdjęcia i filmy za pośrednictwem przeglądarki, zamiast polegać wyłącznie na aplikacji na smartfonie. Funkcja zostanie uruchomiona na całym świecie już w tym tygodniu.

Publikowanie z pulpitu było jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji na Instagramie. Modlitwy użytkowników platformy skierowane do Marka Zuckerberga zostaną wkrótce spełnione i nie będziemy potrzebować aplikacji na smartfon do wrzucania nowych zdjęć i nagrań.

Instagram do tej pory umożliwiał dostęp do profilu za pośrednictwem przeglądarki, ale tylko w celu przesyłania wiadomości i sprawdzania aktualizacji. Sieć społecznościowa była przez lata aplikacją wyłącznie na telefon, ale wraz z rozwojem Facebooka, platforma należąca do przedsiębiorstwa musiała zacząć ewoluować, aby zapewnić większą elastyczność.

Jak podaje TechCrunch, możliwość tworzenia postów na Instagramie z pulpitu będzie dostępna od 21 października.

Instagram ogłosił również kilka innych funkcji mających na celu zwiększenie kreatywności. Firma planuje rozszerzyć swoje opcje współpracy, aby ułatwić współautorstwo postów i Reels umożliwiającego publikowanie krótkich filmików z podkładem muzycznym z innymi użytkownikami. Oczywiście ma to na celu konkurowanie z TikTokiem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)