Instagram wreszcie pozwoli użytkownikom publikować zdjęcia i filmy za pośrednictwem przeglądarki, zamiast polegać wyłącznie na aplikacji na smartfonie. Funkcja zostanie uruchomiona na całym świecie już w tym tygodniu.

bEUGByJN

Publikowanie z pulpitu było jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji na Instagramie. Modlitwy użytkowników platformy skierowane do Marka Zuckerberga zostaną wkrótce spełnione i nie będziemy potrzebować aplikacji na smartfon do wrzucania nowych zdjęć i nagrań.

Facebook planuje zmienić nazwę. Ma to związek z budową metawersum
Facebook planuje zmienić nazwę. Ma to związek z budową metawersum

Instagram do tej pory umożliwiał dostęp do profilu za pośrednictwem przeglądarki, ale tylko w celu przesyłania wiadomości i sprawdzania aktualizacji. Sieć społecznościowa była przez lata aplikacją wyłącznie na telefon, ale wraz z rozwojem Facebooka, platforma należąca do przedsiębiorstwa musiała zacząć ewoluować, aby zapewnić większą elastyczność.

bEUGByJP
Jak podaje TechCrunch, możliwość tworzenia postów na Instagramie z pulpitu będzie dostępna od 21 października.

Instagram ogłosił również kilka innych funkcji mających na celu zwiększenie kreatywności. Firma planuje rozszerzyć swoje opcje współpracy, aby ułatwić współautorstwo postów i Reels umożliwiającego publikowanie krótkich filmików z podkładem muzycznym z innymi użytkownikami. Oczywiście ma to na celu konkurowanie z TikTokiem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (40)
bEUGByKL