Internetowy kantor nową metodą wymiany walut w PKO Banku Polskim

Internetowy kantor nową metodą wymiany walut w PKO Banku Polskim18.01.2018 19:30
Internetowy kantor nową metodą wymiany walut w PKO Banku Polskim

Użytkownicy serwisu transakcyjnego PKO Banku Polskiego mogą korzystać z nowej usługi – kantoru online, który pozwala wymieniać waluty w czasie rzeczywistym bez dodatkowych opłat za korzystanie. To ciekawa propozycja dla wszystkich, którym zależy na wykorzystywaniu atrakcyjnych kursów oraz zalet natychmiastowego rozliczania transakcji, a w konsekwencji dostępności środków bez opóźnień.

Kantor pozwala klientom banku wykorzystującym serwis iPKO korzystać z 28 par walutowych i wymieniać pieniądze pomiędzy rachunkami prowadzonymi przez PKO. Środki księgowane są automatycznie, przez co na rachunku docelowym pojawiają się w czasie rzeczywistym. Usługa kantoru online dostępna jest w dni robocze, od godziny 7.00 do 23.00.

Prócz samej możliwości wymiany walut, użytkownicy mogą skorzystać również z dodatkowych, związanych z tym usług. Należy do nich śledzenie wykresów walutowych, a także korzystanie z dodatkowych powiadomień SMS. Te pojawić się mogą, gdy kurs wymiany waluty osiągnie wskazany przez nas wcześniej poziom, wskazując tym samym moment, w którym wymiana może być najkorzystniejsza.

PKO Bank Polski dodaje, że aby korzystać z kantoru online i obserwować kursy wystarczy posiadać aktywne konto iPKO, zaś do zawierania transakcji niezbędne jest posiadanie rachunków walutowych. Te natomiast można założyć bezpośrednio przez Internet, o ile jest się klientem pełnoletnim. Prowadzenie rachunku walutowego w USD, EUR lub GBP jest darmowe, jeśli wraz z nim zażyczymy sobie wydania karty debetowej – opłata za nią pobierana jest raz w roku.

Na koniec warto również dodać, że z podobnej możliwości wymiany walut online korzystają już także firmowi i korporacyjni klienci PKO Banku Polskiego, wykorzystujący do tego usługę iPKO dealer.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)