iPhone 8 bez ramek, 7s z bezprzewodowym ładowaniem

iPhone 8 bez ramek, 7s z bezprzewodowym ładowaniem

iPhone 8 bez ramek, 7s z bezprzewodowym ładowaniem
Oskar Ziomek
13.06.2017 12:30

Plotki i rzekome zdjęcia prezentujące nadchodzące urządzenia są na naszym portalu stosunkowo rzadko poruszaną tematyką – w końcu z faktami mają często niewiele wspólnego. Tym razem warto jednak zrobić wyjątek, ponieważ w Sieci znalazły się fotografie, które mają pochodzić wprost z fabryki, w której powstaje iPhone 8. Sprawiają wrażenie wyjątkowo realistycznych i zdradzają kilka kluczowych cech nadchodzącego flagowca od Apple. Jest też niespodzianka dla fanów aktualnej formy iPhone'a 7.

Doniesienia pojawiły się na reddicie. Jego użytkownik przedstawia zdjęcia, które dostał od przyjaciela z branży. Te mają przedstawiać nowe panele dla urządzeń: przedni i tylny dla iPhone'a 8 oraz tylne dla iPhone'a 7s oraz 7s Plus. Zakładając, że zdjęcia są autentyczne, można na ich podstawie potwierdzić wiele dotychczasowych doniesień w związku z premierą nowych urządzeń.

Przedni panel iPhone'a 8 jest niemal całkowicie pozbawiony ramek
Przedni panel iPhone'a 8 jest niemal całkowicie pozbawiony ramek

Przede wszystkim w oczy rzuca się najnowszy krzyk mody, a więc bezramkowy wyświetlacz. Podobnie jak w Samsungu S8, zrezygnowano tu z przycisku domowego, ale nie przeniesiono go na plecki urządzenia, a prawdopodobnie wbudowano wraz z czytnikiem palca bezpośrednio w ekran.

Stosunkowo szeroka ramka słuchawki i przedniego aparatu może także zdradzać, iż w urządzeniu będzie można się spodziewać innego środka biometrycznej ochrony, związanego z analizą obrazu. Trudno zresztą wyobrazić sobie sytuację, w której Apple nie chciałoby stworzyć konkurencyjnego systemu dla skanera tęczówki we wspomnianym flagowcu Samsunga, który zdaniem wielu nie spełnia swojej funkcji należycie dobrze.

Wszystkie prezentowane tu panele miałyby być wykonane ze szkła
Wszystkie prezentowane tu panele miałyby być wykonane ze szkła

Informacje, które przedstawiono na reddicie sugerują także, iż Apple najpewniej przymierza się do implementacji we wszystkich swoich nowych smartfonach bezprzewodowego ładowania. Sugerować ma to materiał, z którego wykonane są panele. Jeśli wierzyć tym informacjom, fani sprzętu z iOS-em mogą szykować się na dość ciekawe premiery i interesujące propozycje zarówno dla użytkowników ceniących klasyczne, jak na dzisiejsze standardy, wzornictwo (iPhony 7s będą najpewniej tylko nieznacznie udoskonalonymi wersjami aktualnych wersji 7) oraz tych otwartych na nowości w iPhonie 8.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)