bEJzaEjV
iScream ikona

iScream1.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

iScream to minimalistyczny dyktafon na Maca. Aplikacja cechuje się prostotą obsługi i posiada wszystko co niezbędne by rejestrować dźwięk z wbudowanego mikrofonu lub innego źródła audio.

bEJzaEjX

Największym atutem aplikacji jest jej podręczność i szybkość rozpoczynania nagrywania. Wystarczy umieścić ikonę w docku i na nią kliknąć, a program od razu zacznie rejestrować dźwięk, natomiast po ponownym kliknięciu w ikonę nagrywanie zostanie zatrzymane.

Interfejs programu jest bardzo prosty. Główne okienko to lista zapisanych wcześniej dźwięków oraz przyciski do rozpoczynania i kończenia nagrywania. W preferencjach można ustawić, aby ikona widoczna była na pasku menu, zdefiniować skróty klawiszowe, wybrać źródło dźwięku, format i jakość zapisywanych plików, a także ich lokalizację. Obsługiwane formaty zapisu to mp3, aac oraz wav.

Co prawda w systemie OS X w standardzie jest możliwość rejestracji dźwięku za pomocą QuickTime, jednak iScream to program, który znacznie upraszcza i przyspiesza tę operację, a także oferuje więcej ustawień. Jeśli często nagrywamy dźwięk, to warto się nim zainteresować. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie w pełnej wersji.

Udostępnij
iScream 1.0wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentMediaHuman
Liczba pobrań1 069
Data aktualizacji6 paź 2015
Rozmiar pliku18.40 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
iScream ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJzaEkT