Jak już kupujesz Battlefield Hardline to może wyłożysz drugie tyle za Premium?

Jak już kupujesz Battlefield Hardline to może wyłożysz drugie tyle za Premium?03.03.2015 11:02
Jak już kupujesz Battlefield Hardline to może wyłożysz drugie tyle za Premium?

Dawno minęły już czasy, w których gry wydawano raz, a porządnie i zaraz po położeniu gotówki na stół w sklepie, nabywca miał od razu pełny produkt w rękach. DLC oraz przepustki sezonowe to obecnie norma, a Electronic Arts przy kolejnych Battlefieldach oferuje też swój odpłatny program Premium. Debiutujące w marcu Hardline nie będzie wyjątkiem, by mieć dostęp do wszystkiego trzeba będzie wyłożyć drugie tyle, co za tytuł.

Battlefield Hardline Premium

Dopłata w wysokości równowartości 50 dolarów oczywiście przyniesie liczne bonusy. Przede wszystkim Battlefield Hardline Premium da fanom zabaw w policjantów i złodziei cztery rozszerzenia. Latem dostaną Criminal Activity z różnorakimi wyzwaniami w formie rozbojów, a także Robbery, czyli zabawę w rabowanie w stylu ponoć mocno filmowym. Potem jesienią dojdzie do tego Getaway, oparte na emocjonujących pościgach samochodowych, a na początku 2016 roku całość zamknie Betrayal, gdzie trzeba będzie mieć na uwadze, że ktoś z ekipy to kret pracujący dla strony przeciwnej... Dodatki będą też później sprzedawane osobno, ale przez dwa tygodnie po debiucie każdego z nich nie dostaniecie ich inaczej, jak właśnie w ramach oferowanego pakietu.

To naturalnie nie wszystko. Bogatego gracza poznacie online po tym, że korzysta ze specjalnych masek, wpływających na rozgrywkę. Opłacający Premium dostaną ponadto między innymi dostęp do opcji wizualnego modyfikowania broni i śledzenia statystyk ich używania. Popisywać się tym wszystkim będą w ramach turniejów przeprowadzanych wyłącznie we własnym gronie (nie zapłaciłeś, nie pobawisz się), dążąc do uzyskania statusu legendy. Do tego dochodzi jeszcze zestaw rzeczy ułatwiających całą zabawę.

Wyprawka Premium obejmuje bowiem również 12 złotych pakietów bojowych, czyli paczki z dodatkowymi rodzajami broni, sprzętu oraz opcjami personalizacji, plus niedostępne nigdzie indziej np. malowania giwer i inne elementy. Do tego dochodzi także zdobywanie podwójnej ilości doświadczenia w starciach, dodatkowe misje w grze, jak też kilka innych bonusów, wprowadzanych stopniowo. W kolejkach na serwery posiadacze pakietu również mają priorytet. Pytanie, czy przyda im się on w dniu premiery, bo jak pamiętamy debiut Battlefielda 4 to była jedna wielka katastrofa pod tym względem...

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)