Jak zmienia się Windows 10? O tym dobreprogramy na żywo w środę o 18:00

Jak zmienia się Windows 10? O tym dobreprogramy na żywo w środę o 18:00

Jak zmienia się Windows 10? O tym dobreprogramy na żywo w środę o 18:00
Redakcja
09.12.2014 16:39, aktualizacja: 17.04.2015 18:24

Zapraszamy w najbliższą środę, 10 grudnia, na godzinę 18:00. Jak zwykle będziemy nadawać nasz cotygodniowy program na żywo prosto z redakcji, a tym razem porozmawiamy między innymi o tym, jak zmienia się Windows 10 na drodze do wersji finalnej.

Program beta w przypadku systemów Windows to nic nowego, bo jest on organizowany niemal od zawsze i to zwykle na długo przed premierą gotowego produktu. Nie dziwi też, że w trakcie testów pojawiają się nowe funkcje i wydawane są kolejne testowe kompilacje. Jest jednak coś, co powoduje, że beta Windows 10 jest inna niż wszystkie - testy rozpoczęły się bowiem publicznie i na dodatek bardzo wcześnie, kiedy nowości było jeszcze jak na lekarstwo. To wywołało początkowo lekką konsternację, żeby nie powiedzieć: rozczarowanie. Rozmawialiśmy już o tym w pierwszym odcinku naszego programu. Teraz powoli się to zmienia i system na naszych oczach ewoluuje. Czy jednak we właściwą stronę? I co tak naprawdę nowego pojawiło się od czasu "premiery" wersji beta we wrześniu? A co jeszcze ciekawego ma szansę się pojawić?

O tym, a także o kilku innych tematach minionych dni podyskutujemy z Wami w najbliższym odcinku. Oglądajcie nas, a przede wszystkim także dzwońcie do nas za pośrednictwem Skype (login: dobreprogramypl) aby wypowiedzieć się bezpośrednio na naszej antenie. Dla nieśmiałych udostępnimy tradycyjnie specjalny czat, ale pamiętajcie, że odwagę wynagradzamy portalowymi gadżetami: kubkami lub koszulkami. Upominek otrzymuje każdy, kto zadzwoni i wypowie swoją opinię czy zada pytanie.

Aby uniknąć problemów z dzwonieniem przez Skype polecamy wcześniejsze przetestowanie swojego mikrofonu (najlepiej również założenie słuchawek) oraz wykonanie krótkiej rozmowy testowej. Przypominamy też, że YouTube nadaje z kilkudziesięciosekundowym opóźnieniem, stąd niezbędne jest wyciszenie transmisji na czas rozmowy - wówczas obraz i dźwięk ze studia bez opóźnień otrzymacie poprzez Skype i będziemy mogli bez przeszkód rozmawiać.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (585)