Jesteśmy tak bardzo meta: o Święcie Głupców pomówimy w prima aprilis na żywo o 18:00

Jesteśmy tak bardzo meta: o Święcie Głupców pomówimy w prima aprilis na żywo o 18:00

Jesteśmy tak bardzo meta: o Święcie Głupców pomówimy w prima aprilis na żywo o 18:00
Redakcja
01.04.2015 14:40, aktualizacja: 17.04.2015 18:23

Podstawowa zasada primaaprilisowa: 1 kwietnia nie mówimy o primaaprilis. A my, że jesteśmy dziś nieco na bakier z zasadami, o primaaprilisie dziś sobie pomówimy – w końcu to ten jedyny, wyjątkowydzień, w którym zamiast starać się przekazać Wam ważne, pouczające iprzydatne treści, staramy się zmyślać, kłamać i dezorientować. Inawet dziś, gdy media pod wpływem Internetu przeszły tak daleko idącątransformację, ten Dzień śmiechu, Dzień głupców wciąż staramy sięobchodzić tak jak nasi przodkowie.

Żarty żartom jednak nierówne. Czasem są mierne, sprowadzając siędo przedstawienia rzeczy ewidentnie niemożliwych jako technicznejnowości czy odkrycia. Czasem są majstersztykami zdolnymi oszukaćmiliony. Dzisiaj więc sobie przypomnimy te najlepsze oszustwa wmediach, szczególnie tych naszych, technicznych, które na dobrezapisały się w kronikach Pierwszego Kwietnia.

Oczywiście mówienie o tym dzisiaj ściąga na nas specyficznyparadoks kłamcy – bo skąd wiadomo, czy opowiadając onajlepszych kłamstwach, sami nie będziemy kłamać? Liczymy jednak, żew razie czego szybko nas zdemaskujecie, dzwoniąc przez Skype wtrakcie programu (nasz login to dobreprogramypl). A może to Wyzdołacie nas wkręcić? Czekamy też na Wasze wspomnienia najlepszychprimaaprilisowych pomysłów, nie tylko przez Skype, ale też na naszymczacie.

Bez obaw jednak, całego tego odcinka na Prima Aprilis niepoświęcimy. Pomówimy też o najgorętszych obecnie tematach w IT,których wypłynęło nadspodziewanie wiele, przedstawimy ciekawy sprzęt,który trafił do naszego Labu, nie zapomnimy też o innych tradycyjnychelementach dobrychprogramów na żywo.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (233)