jv16 PowerTools 2014 zmniejszy czas uruchamiania systemu i zapewni lepsze wyniki w benchmarkach

jv16 PowerTools 2014 zmniejszy czas uruchamiania systemu i zapewni lepsze wyniki w benchmarkach

Kuba Pawlak
24.09.2013 14:38, aktualizacja: 25.09.2013 13:33

Czy warto korzystać z programów do optymalizacji rejestru systemowego? Odpowiedz na to pytanie nie jest taka prosta jakby to mogło się wydawać. Część producentów oprogramowania do optymalizacji systemu zawyża informacje o wykrytych błędach. Nasuwa się pytanie - Jaki mają w tym cel? Zamiar takiego działania jest raczej oczywisty. Użytkownik ma kupić produkt, który w odzwierciedleniu liczby wykrytych błędów jest najlepszy. A czy takie błędy faktycznie istnieją to już inna kwestia.

Firmie Macecraft Software, producentowi oprogramowania do optymalizacji Windows, na szczęście daleko jest do takich praktyk. Dzisiaj pojawiła się stabilna wersja jednego z najlepszych narzędzi do oczyszczania rejestru systemowego - jv16 PowerTools 2014. Producent tym razem zamiast skupić się na wymyślaniu nowych funkcji postanowił przede wszystkim ulepszyć elementy, z których program zawsze słynął to jest szybkość, dokładność i bezpieczeństwo.

Obraz

jv16 PowerTools 2014 funkcjonuje w oparciu o nowy silnik, który wyczyści komputer z większej ilości zbędnych danych przechowywanych na komputerze w postaci plików i wpisów w rejestrze systemowym. Zmiany obejmują również udoskonalony mechanizm czyszczenia rejestru systemowego, a narzędzia do usuwania błędnych wpisów i plików radzą sobie lepiej z kasowaniem zabezpieczonych danych. W przypadku gdy wystąpią nieprzewidziane problemy ze skasowaniem plików aplikacja automatycznie ponowi ten proces podczas następnego uruchomienia komputera.

W wersji 2014 pojawiła się też nowa funkcja w module odinstalowywania aplikacji. jv16 PowerTools potrafi wymusić odinstalowanie nawet najbardziej uciążliwych programów podczas kolejnego restartu systemu. Ponadto wprowadzono szereg drobniejszych poprawek, fixów i tweaków. Producent zapewnia, że aplikacja dzięki swoim wszystkim funkcjom potrafi przyspieszyć uruchamianie Windowsa nawet o 50% w przypadku bardzo zaśmieconych systemów. Gdy uruchomimy narzędzie na świeżej instalacji systemu możemy liczyć na wynik lepszy w granicach 3 sekund. Lepsze wyniki możemy również uzyskać w benchmarku PCMark 7.

Wszystkich zainteresowanych zachęcam do sprawdzenia możliwości programu jv16 PowerTools 2014. Narzędzie dostępne jest w wersji trial, która bez żadnych ograniczeń pozwala na testowanie wszystkich funkcji programu w ciągu 60 dni od instalacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)