Kilka banków zapowiada przerwy techniczne. W weekend 12-14 marca będą utrudnienia

Kilka banków zapowiada przerwy techniczne. W weekend 12-14 marca będą utrudnienia12.03.2021 16:11
Kilka banków zapowiada przerwy techniczne. W weekend 12-14 marca będą utrudnienia

W ciągu zbliżającego się weekendu, niektóre usługi bankowe mogą być niedostępne. Przerwy techniczne zapowiadają ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, mBank i BNP Paribas.

Aż cztery banki szykują przerwy techniczne, a ich klientom radzimy przyszykować wcześniej gotówkę, jeżeli mają zamiar z niej skorzystać. Przezorny zawsze przygotowany, bowiem czasami prace nad systemem trwają dłużej niż zapowiedziano. Dla pewności lepiej się zabezpieczyć przed zakupami.

ING Bank Śląski zapowiada przerwę z soboty 13 marca na niedzielę 14 marca. Prace rozpoczną się o godzinie 00:00, a zakończą się rankiem o 5:30. Przez ten czas niedostępne będą:

  • Płatności internetowe \Płać z ING\
  • Płatności BLIK i przelewów ekspresowych
  • Moje ING i aplikacja Moje ING mobile
  • ING Business w wersji mobilnej i desktopowej
  • Bankomaty i wpłatomaty
  • Płatności kartą wymagające potwierdzenia SMS
  • Kantor ING

PKO Bank Polski – przetrwa techniczna z soboty na niedzielę

Klienci PKO Banku Polskiego powinni przygotować się na przerwę z soboty na niedzielę, która rozpocznie się o godzinie 00:00 (14 marca) i zakończy dopiero o godzinie 12:00. Przez ten czas niedostępne będą bankowość internetowa oraz bankowość telefoniczna.

PKO Bank Polski zapowiada także przerwą od północy do 6:00. W tym czasie nie będą działać aplikacja mobilna IKO, iPKO Biznes mobile oraz płatności mobilne IKO. Następnie od 6:00 do 12:00 za pomocą aplikacji będzie można jedynie wypłacić pieniądze z bankomatu, zapłacić za zakupy online (oprócz kodu BLIK) oraz zapłacić w sklepie stacjonarnym (oprócz płatności zbliżeniowych.

mBank zapowiada krótką przerwęKlienci mBanku powinni przygotować się jedynie na przerwę w działaniu usługi eMakler. Będzie ona niedostępna w sobotę 13 marca od godziny 08:00 do godziny 14:00.

Przerwa techniczna w BNP Paribas

Ostatnim bankiem zapowiadającym przerwę techniczną jest BNP Paribas. Tym razem jednak prace nie odbędą się w weekend. Bank zapowiada przerwę dopiero na środę i nie będzie ona zbyt długa. Począwszy od 23:00 17 marca, do godziny 00:30 w czwartek 18 marca niedostępny będzie serwis internetowy BNP Paribas. Jednak klienci będą mogli przejść do systemów umożliwiających transakcje internetowe.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)