Kilka banków zapowiada przerwy techniczne. W weekend 12-14 marca będą utrudnienia

Kilka banków zapowiada przerwy techniczne. W weekend 12-14 marca będą utrudnienia

Kilka banków zapowiada przerwy techniczne. W weekend 12-14 marca będą utrudnienia
Arkadiusz Stando
12.03.2021 16:11

W ciągu zbliżającego się weekendu, niektóre usługi bankowe mogą być niedostępne. Przerwy techniczne zapowiadają ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, mBank i BNP Paribas.

Aż cztery banki szykują przerwy techniczne, a ich klientom radzimy przyszykować wcześniej gotówkę, jeżeli mają zamiar z niej skorzystać. Przezorny zawsze przygotowany, bowiem czasami prace nad systemem trwają dłużej niż zapowiedziano. Dla pewności lepiej się zabezpieczyć przed zakupami.

ING Bank Śląski zapowiada przerwę z soboty 13 marca na niedzielę 14 marca. Prace rozpoczną się o godzinie 00:00, a zakończą się rankiem o 5:30. Przez ten czas niedostępne będą:

  • Płatności internetowe \Płać z ING\
  • Płatności BLIK i przelewów ekspresowych
  • Moje ING i aplikacja Moje ING mobile
  • ING Business w wersji mobilnej i desktopowej
  • Bankomaty i wpłatomaty
  • Płatności kartą wymagające potwierdzenia SMS
  • Kantor ING

PKO Bank Polski – przetrwa techniczna z soboty na niedzielę

Klienci PKO Banku Polskiego powinni przygotować się na przerwę z soboty na niedzielę, która rozpocznie się o godzinie 00:00 (14 marca) i zakończy dopiero o godzinie 12:00. Przez ten czas niedostępne będą bankowość internetowa oraz bankowość telefoniczna.

PKO Bank Polski zapowiada także przerwą od północy do 6:00. W tym czasie nie będą działać aplikacja mobilna IKO, iPKO Biznes mobile oraz płatności mobilne IKO. Następnie od 6:00 do 12:00 za pomocą aplikacji będzie można jedynie wypłacić pieniądze z bankomatu, zapłacić za zakupy online (oprócz kodu BLIK) oraz zapłacić w sklepie stacjonarnym (oprócz płatności zbliżeniowych.

mBank zapowiada krótką przerwęKlienci mBanku powinni przygotować się jedynie na przerwę w działaniu usługi eMakler. Będzie ona niedostępna w sobotę 13 marca od godziny 08:00 do godziny 14:00.

Przerwa techniczna w BNP Paribas

Ostatnim bankiem zapowiadającym przerwę techniczną jest BNP Paribas. Tym razem jednak prace nie odbędą się w weekend. Bank zapowiada przerwę dopiero na środę i nie będzie ona zbyt długa. Począwszy od 23:00 17 marca, do godziny 00:30 w czwartek 18 marca niedostępny będzie serwis internetowy BNP Paribas. Jednak klienci będą mogli przejść do systemów umożliwiających transakcje internetowe.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (55)