Klasyczne Aliens Vs. Predator do pobrania za darmo zachętą do testów GOG Galaxy

Klasyczne Aliens Vs. Predator do pobrania za darmo zachętą do testów GOG Galaxy

15.10.2014 14:50, aktual.: 07.11.2014 10:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po wydaniu gry Alien: Isolation, wyjadający mózgi Obcy to popularny temat i po trochu chce na tym skorzystać serwis GOG.com, we właściwy dla siebie sposób zachęcając do udziału w testach beta opcjonalnego klienta GOG Galaxy platformy. Rzecz jasna do zgarnięcia za darmo jest kolejna klasyczna pozycja z oferty sklepu, a konkretnie Aliens Vs. Predator z 1999 roku. Wystarczy podać adres email i czekać na nową wiadomość.

Aliens vs Predator Classic 2000 Coming Soon!

Warto sprawdzić, jak ciepło po latach wspomina się projekt uważany przez wielu za jedną z najlepszych produkcji czerpiących garściami ze znanej marki. Zespół Rebellion zyskał po jej premierze wielkie grono fanów, a po przeszło dekadzie próbował wrócić do tematu pod skrzydłami firmy SEGA, ale nowa gra nie należała do zbytnio docenionych. Klasyczny tytuł w nieco usprawnionej odsłonie AvP 2000 Classic do pozyskania jest tylko przez dwa dni. Później trzeba się uzbroić w cierpliwość. Kod nie przyjdzie tak od razu.

Na podaną w formularzu skrzynkę pocztową dostaniemy także zaproszenie do jazdy próbnej klienta GOG Galaxy, do której to cała akcja rozdawania gry ma zachęcać. Prowadzący serwis od dawna zapowiadają własne rozwiązanie podobne do aplikacji dla Steam czy Origin, z tym że uwzględniające filozofię DRM-free (oprogramowanie bez zabezpieczeń), a także opcje rozgrywki sieciowej czy zbierania osiągnięć. Nikt nie będzie graczy zmuszał do weryfikacji zawartości online, aktywacji produktów albo w ogóle pozostawania podłączonym do Internetu, aby pograć. Używanie klienta wiązać się będzie z automatycznymi aktualizacjami oraz funkcjami społecznościowymi, niemniej to tylko opcja. Rzeczy kupione na GOG.com nie będą wymagały używania GOG Galaxy.

GOG.com Galaxy: Introducing a DRM-Free Online Gaming Platform!

Bezpłatne Aliens Vs. Predator posłużyć ma przede wszystkim jako ogromny poligon doświadczalny, na którym sprawdzana będzie wydajność własnych rozwiązań, wykorzystywanych przy nadchodzącym kliencie w rozgrywce wieloosobowej. Graficznie tytuł może obecnie już nie zachwyca, ale starsi gracze swojego czasu niejedną noc pewnie na prowadzeniu międzygatunkowej wojny zarwali. Przypomną sobie, jak to było.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)