Klasyczny hit na weekend, teraz całkowicie za darmo i w AR

Klasyczny hit na weekend, teraz całkowicie za darmo i w AR

Klasyczny hit na weekend, teraz całkowicie za darmo i w AR
Rafał Szramowiat
01.04.2017 12:05

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy świetną, kultową i jedną z najstarszych gier strategicznych wszech czasów w jej najnowszej i jednocześnie najnowocześniejszej formie.

Tytuł stanowi prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników gier strategicznych, platformowych, logicznych i fanów towarzyskich turówek. Największą jego zaletą jest jednak to, że gra jest świetnie zoptymalizowana i multiplatformowa – pograć może w nią każdy, niezależnie od specyfikacji sprzętowej swojej maszyny i zainstalowanego na niej systemu!

Akcja tej klasycznej produkcji była z początku prowadzona przez dwóch graczy, zazwyczaj na kartce papieru w kratkę. Wraz z postępem i rozwojem techniki, gra została trafiła także na ekrany komputerów, a z czasem na całą masę innych urządzeń elektronicznych, w tym na telefony, czy chociażby nowoczesne zegarki.

Setki wersji, miliony klonów, a zasady i reguły zabawy niezmienne od zawsze. Gracze uzbrojeni w symbol kółka i krzyżyka stawiają na przemian swoje znaki na specjalnie przygotowanej planszy (zazwyczaj 3x3, choć zdarza się 5x5), dążąc do zakreślenia ich kompletu w jednej linii i jednocześnie nie pozwalając na to samo przeciwnikowi.

Generalnie w Kółko i Krzyżyk możemy dziś zagrać wszędzie i praktycznie na wszystkim, lecz nic nie zastąpi starej, wysłużonej lecz sprawdzonej wersji papierowej ;-). Dwie prostopadłe kreski pionowe przecinające dwie prostopadłe poziome… i do rozgrywki wszystko gotowe!

Zachęcamy więc do zabawy z wykorzystaniem planszy przygotowanej specjalnie przez naszą Redakcję. Uwaga, pole gry zaprojektowano z najwyższą starannością i dbałością o najmniejsze szczegóły ;-).

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)