Kolejne przecieki interfejsu Nokii opartego na Androidzie

Kolejne przecieki interfejsu Nokii opartego na Androidzie

Kolejne przecieki interfejsu Nokii opartego na Androidzie
09.01.2014 18:36

Nokia oparta na Androidzie to zawsze gorący temat. O modelu Normandy pisaliśmy już wiele razy. Ponownie dzięki evleaks, dowiadujemy się kolejnych rzeczy o tym niezmiernie ciekawym urządzeniu. Najnowsze grafiki pokazują jak wygląda interfejs Nokii oparty na Androidzie.

Obraz

Nie znajdziemy tu podobieństw do systemu od Googla. Od strony użytkownika, design przypomina bardziej standardowy interfejs z Nokii Ashy, niż ten znany z Androida. Oczywiście pamiętajmy, że jest to oprogramowanie znacznie zmodyfikowane przez Finów. Nokii Normandy bliżej jest do zamkniętego Kindla HD od Amazonu, który także nie ma dostępu do Google Play.

Obraz

Na koniec jeszcze jedna grafika, tym razem prezentująca zrzuty ekranu z aplikacji AnTuTu. Przedstawiony wynik benchmarka Nokii Normandy (model A110) pokazuje , że omawiany smartfon działa na jednej z nowszych wersji Androida - 4.4.1. Czyżby odblokowanie oryginalnego systemu od Googla i jego marketu nie było wcale takie trudne?

Nokia Normandy to zagadkowy low-end. Wypuszczenie go na rynek nie będzie na rękę firmie Microsoft. Niepotrzebny „romans” z Androidem mógłby zmniejszyć zainteresowanie budżetowymi słuchawkami z Windows Phone, a tego Redmond zapewne nie chce. Losy nowej Ashy nie są jeszcze jednak przesądzone, gdyż coraz więcej wskazuje na to, że ten model może ujrzeć światło dziennie i zapewne znaleźć zainteresowanie wśród klientów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)