iOSPodróże i transportKomunikacja zbiorowaKoleo
Koleo ikona

Koleo2.5.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Koleo to dobra aplikacja dla podróżujących koleją, w której znajdziemy wyszukiwarkę połączeń, cennik i możliwość zakupu biletów na pociągi niektórych przewoźników.

Koleo ma dostęp do rozkładów i cenników przewoźników: Arriva, Koleje Dolnośląskie, Koleje Małopolskie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, SKPL Cargo, SKM, Koleje Wielkopolskie, Koleje Śląskie, Koleje Mazowieckie, InterCity i Polregio. Bilety kupimy na pociągi większości z nich, przy czym Polregio wycofał się ze współpracy w styczniu 2018 roku.

Koleo pozwala znaleźć połączenie między stacjami i zapamięta ostatnio wyszukiwane stacje, a także pozwala szybko odwrócić kierunek podróży. W filtrach wyszukiwania można wybrać połączenia bezpośrednie oraz tylko takie, na które bilety można kupić bezpośrednio w aplikacji Koleo. Mamy do wyboru trzy sposoby płatności: kartę płatniczą podaną w aplikacji, Blik oraz konto przedpłacane, obsługiwane przez Koleo i zasilane przelewem. W Koleo niekiedy można też skorzystać z kuponu rabatowego. Co ważne, w Koleo można kupić także bilety dla grupy osób.

Aplikacja przy zakładaniu konta poprosi o numer dokumentu tożsamości, który jest wymagany przez niektórych przewodników, ale można ten krok pominąć.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAstarium
Liczba pobrań90
Data aktualizacji7 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Koleo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)