Komputronik wraz z Samsungiem na IEM Expo w Katowicach. Konkurs! #ESLOne

Komputronik wraz z Samsungiem na IEM Expo w Katowicach. Konkurs! #ESLOne

Komputronik wraz z Samsungiem na IEM Expo w Katowicach. Konkurs! #ESLOne
Oskar Ziomek
25.02.2018 15:11, aktualizacja: 04.03.2018 10:32

Na IEM Expo swoje siły połączył również Komputronik z Samsungiem. Na stoisku firm znaleźć można wiele atrakcji oraz kupić produkty w przygotowanych specjalnie z okazji imprezy, niższych cenach. Komputronik pojawia się na imprezie z hasłem Good Luck Have Fun i wraz z Samsungiem zaprasza do uczestnictwa w przygotowanych atrakcjach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

A przygotowano tu między innymi strefę gier Samsung Gear VR, strefę z monitorem QLED 49" o proporcjach 32:9 oraz mobile, gdzie oddać można się rozgrywce w karciankę Hearthstone z wykorzystaniem smartfonów Samsung Galaxy S8. Na graczy czeka również możliwość sprawdzenia się w grze FIFA 18.

Komputronik organizuje przy tym wiele konkursów, w których do wygrania są liczne nagrody, w tym akcesoria gamingowe i koszulki. Na stoisku poza szansą sprawdzenia swoich możliwości w grach można również podziwiać sprzęt. Szczególnie warty uwagi jest komputer wyposażony w procesor Intel i9, dwie karty graficzne GeForce GTX 1080 oraz chłodzenie wodne.

Konkurs!

Wraz z Komputronikiem i Samsungiem przygotowaliśmy dla Was kolejny konkurs. Do wygrania mysz CA MARGAY CA-1033 z optycznym sensorem 12000 DPI i ośmioma programowalnymi przyciskami wraz z podkładką CA1809. Zadanie jest następujące: w komentarzu napiszcie z jakich części dostępnych w sklepie Komputronik złożylibyście komputer stacjonarny idealny do Overwatch?

Obraz

W komentarzach wpisujcie konfiguracje wraz z linkami do sklepu Komputronik. Zwycięży konfiguracja zarejestrowanego użytkownika naszego serwisu z największą liczbą polubień w komentarzu. Na odpowiedzi macie czas do wtorku (6 marca) do godziny 23.59. Zwycięzca zostanie ogłoszony 8 marca. Zapraszamy do zabawy!

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)