Kończymy konkursy związane z IEM 2019. Oto lista zwycięzców

Kończymy konkursy związane z IEM 2019. Oto lista zwycięzców

IEM 2019 – wyniki konkursów / Timo Verdeil IEM 2019 Katowice
IEM 2019 – wyniki konkursów / Timo Verdeil IEM 2019 Katowice
07.03.2019 13:58, aktualizacja: 11.03.2019 14:41

Emocje związane z IEM 2019 już opadły, więc z chłodnymi głowami zasiedliśmy do rozwiązywania zorganizowanych podczas wydarzenia konkursów. Zadanie nie było łatwe, ale godnie z obietnicami i regulaminem 7 marca prezentujemy listę zwycięzców.

Konkurs #1

Pytanie konkursowe: Co przy grach e-sportowych jest ważniejsze: procesor czy grafika? Dlaczego?

Zwycięzcy: Plecak Lenovo Armored Backpak przekazujemy w ręce deepone za szczegółowe wyjaśnienia. Słuchawki Lenovo Legion Stereo Headset zaś otrzymuje RoninPn.

Obraz

Konkurs #2

Pytanie konkursowe: Jak uważasz, czy e-sport mógłby się znaleźć na olimpiadzie?

Zwycięzca: Lootbox HyperX (Pulsefire FPS Pro RGB, Alloy FPS RGB, podkładka, nieśmiertelnik) postanowiliśmy przekazać w ręce użytkownika trip. Wybór był bardzo trudny, wiele osób podawało trafne argumenty, wykazało się znajomością historii Igrzysk i tematu e-sportu. Ta wypowiedź porusza ważny aspekt przemocy w grach, za co należy jej się wyróżnienie.

Obraz

Konkurs #3

Pytanie konkursowe: Jakimi argumentami przekonałbyś swoich bliskich do odwiedzenia kolejnych światowych finałów e-sportowych?

Zwycięzcy: Monitor LG 27GK750 240 Hz powędruje do użytkownika nagelfar za przygotowanie solidnych argumentów na każdą okazję i dla każdego pokolenia. Poniżej część komentarza:

Obraz

Pięć myszek Hyperbook g51 Nova otrzymują: kochająca CS:GO Fusialka, megilena za gorące eocje, BadOmen94PL za łączenie pokoleń, Dżyszla za niezłe rymy i hmmkot za kreatywne podejście do wychowania młodego pokolenia (zalatuje manipulacją, ale pewnie działa).

Obraz

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Skontaktujemy się z wami indywidualnie w sprawie wysyłki nagród – sprawdzajcie pocztę pod adresem, na który macie zarejestrowane konto na dobreprogramy.pl.

Wszystkich czytelników zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Na pewno nie będziecie musieli czekać do kolejnej edycji IEM, by znów móc zgarnąć cenną nagrodę.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'ldmsnsholl', 'bgpxmafhsrpjmaglitfvxugwpplz'], ['viewable', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'yddjbqrsgg', '_gde_isndwl_yddjbqrsgg']);

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)