Konkurs dla naszych Czytelników: typujemy wynik meczu Polska-Szwajcaria!

Konkurs dla naszych Czytelników: typujemy wynik meczu Polska-Szwajcaria!

Konkurs dla naszych Czytelników: typujemy wynik meczu Polska-Szwajcaria!
Redakcja
25.06.2016 11:37, aktualizacja: 25.06.2016 18:29

Dziś czwarty mecz polskiej reprezentacji na UEFA Euro 2016. Po raz pierwszy w historii Mistrzostw Europy Polska zameldowała się w fazie pucharowej. Polscy kibice wierzą jednak, że to dopiero początek drogi, drogi, która może nawet doprowadzić naszą reprezentację do strefy medalowej. Jest to o tyle prawdopodobne, że nasza połówka drabinki jest, przynajmniej teoretycznie, nieco słabsza. Niemniej dzisiejsza przeszkoda, Szwajcaria, jest wyżej notowana niż nasza ekipa więc łatwo nie będzie. Bukmacherzy dają minimalną przewagę Polsce, a Wy?

Nie będzie łatwo wytypować rezultat tym razem, zwłaszcza, że w fazie pucharowej wszystko się komplikuje. Jeśli będziecie typować wynik remisowy to jeszcze należy wskazać ostateczne rozstrzygnięcie (np.: zwycięstwo po dogrywce, zwycięstwo po rzutach karnych ). Spośród uczestników zabawy, którzy prawidłowo wytypują wynik rozlosujemy 30 nagród w postaci różnych gadżetów dobrychprogramów (kurtki, kubki, koszulki, smycze itp…). Oczywiście, co jest bardzo prawdopodobne, do losowania może nie dojść jeśli prawidłowych typów będzie nie więcej niż 30. Wówczas nagrody otrzymają wszyscy znawcy futbolu ;)Niezależnie od celności swego typowania, każdy uczestnik zabawy wzbogaci swe konto o odznakę „Kibic”. Pamiętajcie, liczy się wynik wyrażony w bramkach, a nie jedynie „remis” czy „zwycięstwo”.

O nagrody powalczą jedynie zarejestrowani użytkownicy dobrychprogramów, którzy wytypują wynik i opublikują go w komentarzu dziś do godziny 15.00. Zapraszamy do zabawy i życzymy wielkich emocji z pozytywnym zakończeniem.

Do boju Biało-Czerwoni, pomścijmy frankowiczów! ;)

Aktualizacja, 25.06.2016, 18:20

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej zabawie i gorąco gratulujemy tym z Was, którzy prawidłowo obstawili wynik! Powędrują do Was gadżety dobrychprogramów, do wyboru: kurtki, koszulki lub kubki wraz ze smyczami. Skontaktujemy się z Wami drogą mailową, sprawdźcie podane adresy w swoich profilach.

Zaś wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy do godz. 15:00 podali w komentarzu swoje typy (bez względu prawidłowe, czy nie), otrzymają pamiątkowe odznaki "Kibic". Wypatrujcie ich jutro w swoich profilach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (371)