Konkurs dla naszych Czytelników: typujemy wynik meczu Polska-Ukraina!

Konkurs dla naszych Czytelników: typujemy wynik meczu Polska-Ukraina!

Konkurs dla naszych Czytelników: typujemy wynik meczu Polska-Ukraina!
Redakcja
21.06.2016 16:07, aktualizacja: 25.06.2016 18:28

Dziś trzeci mecz polskiej reprezentacji na UEFA Euro 2016. Wyjątkowo nie jest to dla nas mecz o honor. Być może właśnie dziś Polska przypieczętuje swój awans do fazy pucharowej rozgrywek, być może nawet uda się zająć pierwsze miejsce w grupie z pomocą Irlandii Północnej. Niestety może się także zdarzyć, że po dzisiejszym meczu będziemy drżeli o naszą reprezentację zastanawiając się czy na pewno nie ziści się niemal nieprawdopodobny splot wyników, który mógłby wyrzucić naszych za burtę.

Niepewności i emocji będzie więc sporo, ale wśród nas są zapewne tacy, którzy o wynik są spokojni, bo swoje wiedzą. Podzielcie się z nami swoimi typami. Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy prawidłowo wytypują wynik otrzymają nagrody w postaci różnych gadżetów dobrychprogramów (kurtki, kubki, koszulki, smycze itp…). Niezależnie od celności swego typowania, każdy uczestnik zabawy wzbogaci swe konto o odznakę „Kibic”. Pamiętajcie, liczy się wynik wyrażony w bramkach, a nie jedynie „remis” czy „zwycięstwo”.

O nagrody powalczą jedynie zarejestrowani użytkownicy dobrychprogramów, którzy wytypują wynik i opublikują go w komentarzu dziś do godziny 18.00. Zapraszamy do zabawy i życzymy wielkich emocji z pozytywnym zakończeniem.

Aktualizacja, 21.06.2016, 20:20

Serdecznie dziękujemy za udział w naszej zabawie i gorąco gratulujemy tym z Was, którzy prawidłowo obstawili wynik: 1:0 dla Polski!!! Powędrują do Was gadżety dobrychprogramów, do wyboru: kurtki, koszulki lub kubki wraz ze smyczami. Skontaktujemy się z Wami drogą mailową jutro, sprawdźcie podane adresy w swoich profilach.

Zaś wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy do godz. 18:00 podali w komentarzu swoje typy (bez względu prawidłowe, czy nie), otrzymają pamiątkowe odznaki "Kibic". Wypatrujcie ich jutro w swoich profilach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (381)