Konkurs – typujemy wynik meczu Polska-Portugalia!

Konkurs – typujemy wynik meczu Polska-Portugalia!
Redakcja

30.06.2016 15:24, aktual.: 30.06.2016 23:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krok po kroku, coraz bliżej do finału... Dziś kolejny mecz polskiej reprezentacji. Prawdziwa przepustka do sensacji. Mecz o półfinał. Półfinał, w którym zwycięzca trafi na zwycięzcę pojedynku Walia-Belgia. Ostatni raz reprezentacja naszego kraju dotarła do półfinału wielkiej imprezy w 1982 roku. czy uda się to ponownie, po 34 latach? Czy uda się pokonać ekipę rozkapryszonego CR7?

Typowanie będzie niezwykle trudne, Portugalia Kopciuszkiem piłkarskim zdecydowanie nie jest, ale trzeba liczyć na naszych i na przebudzenie bramkowe Roberta Lewandowskiego. Pamiętajcie, jeśli będziecie typować wynik remisowy to dodatkowo należy wskazać ostateczne rozstrzygnięcie (np.: zwycięstwo po dogrywce, zwycięstwo po rzutach karnych). Spośród uczestników zabawy, którzy prawidłowo wytypują wynik rozlosujemy 30 koszulek dobrychprogramów. Oczywiście do losowania może nie dojść jeśli prawidłowych typów będzie nie więcej niż 30. Wówczas nagrody otrzymają wszyscy znawcy futbolu ;-)

Niezależnie od celności swego typowania, każdy uczestnik zabawy wzbogaci swe konto o odznakę „Kibic”. Pamiętajcie, liczy się wynik wyrażony w bramkach, a nie jedynie „remis” czy „zwycięstwo”.

O nagrody powalczą jedynie zarejestrowani użytkownicy dobrychprogramów, którzy wytypują wynik i opublikują go w komentarzu dziś do godziny 21.00. Zapraszamy do zabawy i życzymy wielkich emocji z pozytywnym zakończeniem.

Do boju Biało-Czerwoni! Za Biedronkę :-)

Aktualizacja

Zasmuceni wynikiem dziękujemy za udział w naszej zabawie i gratulujemy tym z Was, którzy prawidłowo obstawili wynik. Powędrują do Was koszulki dobrychprogramów. Skontaktujemy się drogą mailową, sprawdźcie podane adresy w swoich profilach.

Zaś wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy do godz. 21:00 podali w komentarzu swoje typy (bez względu prawidłowe, czy nie), otrzymają pamiątkowe odznaki "Kibic". Wypatrujcie ich jutro w swoich profilach.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (575)