Legalny „Hannibal” w CDA.pl – 8,5 mln użytkowników to niezła dźwignia

Legalny „Hannibal” w CDA.pl – 8,5 mln użytkowników to niezła dźwignia

01.03.2017 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

CDA.pl, największyserwis streamingowy wideo w Polsce, powiększa swoją przewagę nadkonkurencją – i w liczbach i w ofercie. Netflix może sięschować, w styczniu br. CDA.pl odnotowało ponad 8,5 mln realnychużytkowników. A teraz dla tego licznego grona poszerza ofertę,wprowadzając na swoją niepiracką platformę CDA Premium seriale ifilmy z oferty AXN Now.

Producenci i legalni dystrybutorzy chyba nie czują się za dobrzez tym, jak sprytnie zostali wymanewrowani przez serwis, który oddawien dawna w Polsce kojarzy się przede wszystkim z bogatą pirackąofertą. Dla nich CDA Premium, oferowane w przystępnej cenie 19,90zł miesięcznie, stanowi dziś platformę wideo o największymzasięgu, na której zignorowanie nie mogą sobie pozwolić. Tojednak transakcja łączona – biorąc pieniądze od CDA, nie są wstanie na serwis ten nasłać swoich prawników. Niemal trzy tysiącelicencjonowanych produkcji od Kina Świat, Vision Films, M2 Films,Solopanu, Against Gravity, Filmoteki Narodowej oraz Studia MiniaturFilmowych swoje przecież zarabia.

A będzie jeszcze lepiej. W marcu w ofercie CDA Premium pojawią się produkcje z oferty AXNNow, czyli serwisu będącego własnością Sony PicturesTelevision Networks CE. Wzmocni to przede wszystkim relatywnie słabąofertę serialową CDA Premium – dostaniemy znakomitego „Hannibala”z Madsem Mikkelsenem w roli głównej, a także popularne „CrossingLines” czy „Rex, Special Unit”.

Zapewne na tym się nie skończy. Comprehensible Download Attackzamierza wyjść naprzeciw innym wielkim studiom filmowym, oferującim partnerstwo i włączenie ich treści do swojej legalnieudostępnianej treści. No cóż, jeśli nie chcą, to zawsze danaprodukcja może się pojawić w sekcji rozwijanej przez społeczność…prawda?

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (48)
Zobacz także