Lenovo pokaże tablet Motorola z obiecującym „trybem produktywności”

Lenovo pokaże tablet Motorola z obiecującym „trybem produktywności”
Oskar Ziomek

04.05.2017 23:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak wynika z najnowszych nieoficjalnych informacji dostarczonych przez „zaufane źródło” serwisu Android Police, Lenovo zaproponuje kolejne urządzenie, prezentując w niedalekiej przyszłości własny tablet pod marką Motorola. Jego cechą szczególną będzie tryb produktywności w systemie Android. Nie jest to pomysł całkowicie nowy: podobne rozwiązanie mogliśmy już obserwować w tabletach produkowanych wcześniej przez matczyne Lenovo.

To opcja, która pozwala przełączać się pomiędzy ostatnio używanymi aplikacjami, wykorzystując do tego skróty układające się w rzędzie na pasku nawigacyjnym. Rozwiązanie z jednej strony w ciekawy sposób zajmuje i tak niewykorzystaną dotychczas przestrzeń interfejsu, a z drugiej – wydaje się całkowicie intuicyjne, bo działa podobnie chociażby do najzwyklejszego paska zadań w Windowsie.

Aplikacje będzie tu można na stałe przypinać, ale również wygodnie przełączać oraz zamykać. Z pewnością pozytywnie wpłynie to na realną wygodę korzystania z wielozadaniowości w wydaniu mobilnym. Jak dotąd nie jest znanych wiele szczegółów, ale dostępny jest zrzut ekranu z rzekomego urządzenia, na którym widać włączony tryb:

źródło: androidpolice.com
źródło: androidpolice.com

Trudno natomiast oceniać inne cechy sprzętu, które na tę chwilę są jedynie przypuszczeniami. Mówi się jednak głównie o tym, że urządzenie będzie należeć najpewniej do klasy premium i posiadać wyświetlacz o przekątnej dochodzącej do 10 cali. Najprawdopodobniej pojawią się również modele z wbudowanym modemem sieci komórkowej.

Niestety, ponieważ informacje są nieoficjalne, obecnie trudno nawet przypuszczać, na jakim etapie tworzenia sprzętu jest producent, a co za tym idzie – kiedy można spodziewać się przypuszczalnej premiery.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)