Lanberg SM01-DS01: kompaktowy czujnik otwarcia/zamknięcia w bardzo kuszącej cenie!

Rynek urządzeń inteligentnego domu, z roku na rok nabiera na ilości i jakości swoich produktów. Producenci prześcigają się w pomysłach, tworząc coraz mniej zauważalne konstrukty, skrzętnie poukrywane w zaciszu domowym, stale podłączone pod nadzorującą sieć domową. Niemniej jednak dla wielu osób to wciąż czarna magia, która kojarzy się z wydaniem fortuny na prosty system zarządzania. Dodatkowo niewielu użytkowników potrzebuje zaawansowanych systemów i chciałoby rozpocząć swoją przygodę od czegoś prostszego. Z odpowiedzią na takie zapotrzebowanie wyszła marka Lanberg

Hammer Watch debiutuje w sprzedaży detalicznej. Wytrzymały zegarek dla aktywnych za mniej niż 350zł!

Pod koniec grudnia zeszłego roku, swoją premierę miał wytrzymały zegarek marki, dodawany jako bonus przy zakupie smartfona Hammer Blade 3. Po prawie pół roku zegarek nareszcie debiutuje na rynku jako oddzielny produkt. Model ten skierowany jest dla osób aktywnych, uprawiających sporty ekstremalne lub pracujących w trudnych warunkach. Za największą zaletą zegarka, przemawia jego cena, oscylująca w granicy 349 zł.

Acer Nitro 5 (AMD Ryzen 4600H) - wydajny laptop dla entuzjastów grania w bardzo akceptowalnej cenie

Jak większość z czytelników wie, oprócz testów sprzętów moim największym konikiem są gry komputerowe. Siedzę w tym temacie już kilka lat, przerabiając recenzowanie nowych tytułów gier, sposobność, a raczej próbę stworzenia sekcji e-sportowej w mojej miejscowości oraz ostatnimi czasy - doradztwo w kwestii odpowiedniego doboru komponentów do zestawów dla graczy / zakupu nowej jednostki multimedialnej.

Oprócz skupiania się na zestawach gotowych pokroju niedawno testowanego desktopa

Komputery dla graczy: Acer Predator Orion z nowymi kartami graficznymi z serii RTX już w sprzedaży!

Niedawno recenzowałem na blogu stacjonarny komputer dla graczy Acer Nitro N50-610. Model ten wraz z innymi dostępnymi na rynku urządzeniami, tzw. gotowcami, uzupełnia dzisiejsze braki na zapotrzebowanie komponentów sprzętowych. Przez pandemię oraz wymuszoną przez rząd i pracodawców pracę zdalną, rozpoczęło się wykupowanie na potęgę części komputerowych.

IRIScan Desk 5 Pro - mobilny skaner z wieloma zaletami i jedną konkretną wadą

Niedawno na moim warsztacie pojawiło się całkiem interesujące urządzenie. Początkowo myślałem, że otrzymałem do testów mobilną lampkę, ale jak się okazało tytułowy IRIScan Desk 5 Pro był skanerem mobilnym. Miałem już do czynienia z takowymi urządzeniami, ale ich jakość i dość nikłe możliwości, pozostawały w dalekim tyle za skromnymi, ale klasycznymi skanerami. Przez 2 tygodnie miałem okazję sprawdzić, czy jest to sprzęt godny polecenia, prawdziwie mobilny i pełen możliwości. 

Xiaomi Mi Watch - smart zegarek dla aktywnych, którym niestraszny brak NFC

Elektronika ubieralna ostatnimi czasy nie zaskakuje już niczym nowym. Rynek zalewają urządzenia, które od lat - jak mantra - są powtarzalne i nic rewolucyjnego do tej materii nie wnoszą. Oczywiście pojawiają się drobne przecieki o cyfrowych ekranach okularów czy inteligentnej bieliźnie ładującej akumulatory smartfonów za pomocą moczu, ale będzie to swoista nisza niż szeroko pojęta sprzedaż.

Everspace 2 nareszcie we wczesnym dostępie. Do premiery jeszcze sporo czasu, ale już jest kosmicznie!

W połowie stycznia we wczesnym dostępie pojawiła się długo wyczekiwana kontynuacja, ciepło przyjętej gry akcji - Everspace 2. Wspominając pierwszą odsłonę tego jakże wciągającego symulatora kosmicznego myśliwca, byłem wielce rozczarowany. Gra oferowała piękną grafikę i możliwości, choć w praktyce kosmos zdawał się być pusty a potencjał rozgrywki, niewykorzystany.

Kurierzy go nie znoszą! Podświetlane biurko Genesis Holm 510 RGB dla graczy ceniących przestrzeń!

Ponad rok temu miałem możliwość sprawdzić w praktyce, jak to jest mieć biurko nieco bardziej dostosowane pod "granie". W tym celu zamieniłem swoje solidne, ale ociężałe biurko z wielkiej płyty, na coś zgrabniejszego i dostosowanego m.in pod rozgrywki. Od tego czasu korzystam z Genesis Holm 300. Cenię ten produkt szczególnie za dobrej jakości wykonanie, dodatkowy HUB z trzema portami USB oraz płytką obsługującą ładowanie bezprzewodowe.