AndroidRozrywka i hobbyBiblioteki i księgarnie ebookówLubimy Czytać
Lubimy Czytać ikona

Lubimy Czytać1.5.10

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja dla miłośników książek. Powiązana jest z serwisem o tej samej nazwie. Może służyć jako nasza wirtualna biblioteka, a także miejsce z rekomendacjami i recenzjami.

Aby w pełni skorzystać z możliwości aplikacji, warto założyć konto. Nie jest ono jednak obowiązkowe. Zaraz po instalacji mamy dostęp do sporej bazy tytułów i autorów. Sprawdzimy nie tylko podstawowe dane wydawnicze, ale także zapoznać się z ocenami i recenzjami użytkowników serwisu. Aby wyszukać konkretny tytuł możemy skorzystać z tradycyjnej wyszukiwarki, bądź też użyć skanera kodu kreskowego. Podczas testów sprawował się dobrze.

Gdy zdecydujemy się na założenie konta, otwierają się przed nami dodatkowe, społecznościowe elementy. Nie tylko stworzymy swoją wirtualną biblioteczkę, ale także dodamy recenzje i oceny. Nie zabrakło także listy znajomych. Dzięki niej możemy śledzić co aktualnie czytają i polecają osoby, które śledzimy.

Przy wybranych tytułach mamy możliwości przeczytania fragmentu, a nawet całości dzieła. Lubimy Czytać sprawuje się dobrze i jako wirtualna biblioteczka i miejsce z opiniami odnoście konkretnych tytułów. Podstawowa aplikacja dostępna jest za darmo. Wersja premium pozwala dodać nieograniczoną ilość zdjęć okładek oraz usuwa reklamy. Szkoda tylko, że autorzy nie dopasowali interfejsu do nowych wersji Androida. Od strony wyglądu, aplikacja prezentuje się bardzo archaicznie, czasem zawodzi również stabilność działania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 399
Data aktualizacji8 wrz 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Lubimy Czytać ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)