Lumia 928 (na reklamie) robi zdjęcia lepsze niż iPhone 5 i Galaxy S4

Lumia 928 (na reklamie) robi zdjęcia lepsze niż iPhone 5 i Galaxy S4

21.05.2013 10:43

Doświadczenie nauczyło nas, że reklamom prezentującym możliwości aparatów Nokii nie można ufać (nie żeby innym można było ;)). Z drugiej strony można przypuszczać, iż spece od marketingu pracujący dla Nokii wyciągnęli stosowne wniosku z wpadki z Lumią 920. Najnowsza reklama podkreśla możliwości aparatu PureView i, co ważne, tym razem autorzy materiałów promocyjnych zarzekają się, że oglądamy zdjęcia rzeczywiście wykonane tym aparatem. Nie wspominają jednak, czy zostały one poddane jakiejś obróbce.

Nokia chwali się, że jej 8,7-megapikselowy aparat z szerokokątnym obiektywem marki Carl Zeiss, unikalnym systemem stabilizacji optycznej i ksenonową lampą doświetlającą jest najlepszym aparatem w smartfonie do zdjęć przy słabym świetle. Lumia 925, która trafi na rynek w czerwcu, ma się zachowywać tak samo dobrze w nocy.

Na stronie Nokii można znaleźć także filmy kręcone Lumią 928 i smartfonami konkurencji w tych samych warunkach. Tym razem z szranki z najnowszą nokią stanęły iPhone 5 i Galaxy SIII… i również przegrały.

Na razie nikt nie znalazł odbicia ekipy doświetlającej w oknie samochodu na filmach, ale to nadal tylko reklamy.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)