Rogbid Rowatch 2 — inteligentny zegarek

W zeszłym miesiącu na rynek trafił budżetowy smartwatch Rogbid Rowatch 2. Jest to elegancki, sportowy zegarek o smukłym korpus. Niestety koperta zegarka jest kwadratowa, trochę szkoda. Mi bardziej podobają się zegarki, o klasycznie okrągłych kopertach. Korpus Rowatcha 2 w całości wykonano z tworzywa sztucznego pokrytego warstwą cynku. Niestety, wprawdzie za około 150 zł można już kupić smartwatche o metalowych kopertach, to jednak zdecydowana większość z nich wciąż posiada koperty plastikowe.

Powody dla których kupię Oukitela WP10

Sprzedaż Oukitela WP10 rozpoczęła się w listopadzie tego roku, model ten zapowiedziany został jako pierwszy na świecie wytrzymały smartfon obsługujący sieć 5G. Oukitel wciąż promuje swój najnowszy model, dając innym producentom wytrzymałych telefonów jak Ulefone, czy DOOGEE twardy orzech do zgryzienia.

Telefon jak wspomniałem obsługuje sieć GSM piątej generacji, w 2020 roku popularność sieci 5G osiągnęła nowy poziom.

WP10 — Pierwszy wytrzymały smartfon z obsługą sieci 5G od Oukitel

Smartfonów obsługujących sieć 5G wciąż przybywa, i coraz liczniejsze grono producentów zaczyna wpuszczać na rynek swoje pierwsze modele obsługujące sieć GSM piątej generacji. Jednym z takich producentów jest Oukitel która właśnie wprowadza na rynek swój pierwszy wytrzymały smartfon 5G model WP10.

Jednocześnie ze względu na zwiększone zużycie energii przez telefony korzystające z 5G, model WP10 jest przez baterią o pojemności aż 8000 mAh.