Magix Photo Designer i ISO Workshop - nowości w dobrychprogramach

06.03.2011 20:40, aktual.: 07.03.2011 01:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W tym tygodniu chcielibyśmy przybliżyć Wam kolejne dwa darmowe i naszym zdaniem interesujące programy, które pojawiły się na łamach portalu na przestrzeni kilku ostatnich dni. Oferowana przez nie funkcjonalność pozwala wygodnie retuszować zdjęcia, a także zarządzać obrazami płyt.

Pierwszy z programów, na który chcielibyśmy zwrócić Waszą uwagę nosi nazwę Magix Photo Designer. Pozwala on nie tyle korygować niedoskonałości powstałe podczas wykonywania zdjęć, jak również wykonywać bardziej złożone operacje. Z jego pomocą możliwe jest usuwanie z fotografii zbędnych elementów, selektywnie rozjaśniać i przyciemniać wybrane fragmenty, a także "odświeżać" stare, pamiątkowe zdjęcia. Dużą zaletą Magix Photo Designera jest prostota obsługi oraz dostępność dużej ilości ciekawych efektów, które dodatkowo uatrakcyjnią wszelakiego rodzaju zdjęcia z wakacji, rodzinnych uroczystości itp.

Kolejnym, rekomendowanym przez nas programem jest ISO Workshop, będące całkowicie bezpłatnym (także do zastosowań komercyjnych) narzędziem do zarządzania obrazami dysków w najpopularniejszych formatach, m.in. ISO, CUE, BIN, NRG, MDF i CDI. Umożliwia ono wygodne i szybkie wykonywanie takich operacji jak wyodrębnianie wskazanych plików oraz folderów z obrazu płyty, zgrywanie zawartości nośnika CD/DVD/Blu-Ray oraz konwertowanie już istniejących obrazów do postaci plików w formacie ISO lub BIN, a także ich nagrywanie na płytę. W ostatnim przypadku ISO Workshop oferuje funkcję kasowania zawartości nośników wielokrotnego zapisu, przeprowadzanie zapisu testowego i weryfikację wypalonych danych.

Najnowsza wersja programu Magix Photo Designer dostępna jest do pobrania w naszym dziale PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć.

Narzędzie ISO Workshop pobrać można z działu PROGRAMY -> Narzędzia -> Inne narzędzia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)