Masz konto w tych bankach? Utrudnienia przez prace serwisowe

Masz konto w tych bankach? Utrudnienia przez prace serwisowe

Bankomat
Bankomat
Źródło zdjęć: © Pixabay
Oskar Ziomek
03.03.2023 15:59

Klienci VeloBanku muszą się przygotować na długo trwające prace serwisowe w weekend. W praktyce wiąże się to z utrudnieniami podczas płatności Blikiem oraz w dostępie do bankowości internetowej. Chociaż płatności kartami będą działać, każdemu może przydać się gotówka.

Na stosunkowo długie prace techniczne VeloBanku w weekend 4 i 5 marca zwraca uwagę serwis Bankier.pl. Przerwa techniczna została zaplanowana już od godz. 23:50 w sobotę, a potrwa aż do 19:00 w niedzielę. W tym czasie klienci VeloBanku nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej (a co za tym idzie - zlecać przelewów i innych działań), realizować płatności online oraz korzystać z Blika. Płatności gotówką i kartami mają natomiast działać bez zarzutu.

Inne utrudnienia spotkają także m.in. klientów Santander Consumer Banku. W nocy z soboty na niedzielę od godz. 22:30 do 6:00 zaplanowano tu prace techniczne, w wyniku których klienci nie skorzystają z aplikacji mobilnej Santandera i generalnie - bankowości internetowej. W Banku BPS prace techniczne zaczynają się już w piątek i potrwają do końca niedzieli, a klienci zostaną bez dostępu do aplikacji mobilnej. Co ciekawe, po weekendzie konieczne będzie pobranie nowej wersji, by kontynuować korzystanie.

Aplikacje mobilne nie będą także działać w ten weekend w telefonach klientów PKO BP. Prace techniczne zaplanowano na noc z soboty na niedzielę. Rozpoczną się równo o północy, a skończą o 5:00 rano. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z aplikacji IKO oraz iPKO Biznes mobile. Nie uda się wówczas także zapłacić zbliżeniowo oraz Blikiem.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)