Masz konto w tych bankach? Utrudnienia przez prace serwisowe

Masz konto w tych bankach? Utrudnienia przez prace serwisowe03.03.2023 15:59
Bankomat
Bankomat
Źródło zdjęć: © Pixabay

Klienci VeloBanku muszą się przygotować na długo trwające prace serwisowe w weekend. W praktyce wiąże się to z utrudnieniami podczas płatności Blikiem oraz w dostępie do bankowości internetowej. Chociaż płatności kartami będą działać, każdemu może przydać się gotówka.

Na stosunkowo długie prace techniczne VeloBanku w weekend 4 i 5 marca zwraca uwagę serwis Bankier.pl. Przerwa techniczna została zaplanowana już od godz. 23:50 w sobotę, a potrwa aż do 19:00 w niedzielę. W tym czasie klienci VeloBanku nie będą mogli korzystać z bankowości internetowej (a co za tym idzie - zlecać przelewów i innych działań), realizować płatności online oraz korzystać z Blika. Płatności gotówką i kartami mają natomiast działać bez zarzutu.

Inne utrudnienia spotkają także m.in. klientów Santander Consumer Banku. W nocy z soboty na niedzielę od godz. 22:30 do 6:00 zaplanowano tu prace techniczne, w wyniku których klienci nie skorzystają z aplikacji mobilnej Santandera i generalnie - bankowości internetowej. W Banku BPS prace techniczne zaczynają się już w piątek i potrwają do końca niedzieli, a klienci zostaną bez dostępu do aplikacji mobilnej. Co ciekawe, po weekendzie konieczne będzie pobranie nowej wersji, by kontynuować korzystanie.

Aplikacje mobilne nie będą także działać w ten weekend w telefonach klientów PKO BP. Prace techniczne zaplanowano na noc z soboty na niedzielę. Rozpoczną się równo o północy, a skończą o 5:00 rano. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z aplikacji IKO oraz iPKO Biznes mobile. Nie uda się wówczas także zapłacić zbliżeniowo oraz Blikiem.

Czy warto kupić mobilny monitor LG gram +view?

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)