mBank i PlayStation Polska przygotowali konto bankowe dla graczy

mBank i PlayStation Polska przygotowali konto bankowe dla graczy

mBank i PlayStation Polska przygotowali konto bankowe dla graczy
Jan Mentel
22.12.2017 12:11

mBank swoją nową ofertą próbuje przekonać do siebie graczy. W ramach promocji Konto bankowe gracza każdy, kto założy nowy rachunek, może otrzymać nawet do 9 miesięcy darmowego abonamentu na PlayStation Plus. Co więcej, do konta opcjonalnie dodawana jest także wirtualna karta Visa, dzięki której w sklepach internetowych zrobimy zakupy w euro i złotych.

Aby otrzymać darmowy abonament na PlayStation Plus, należy założyć nowy rachunek do 31 stycznia oraz zalogować się do niego przez aplikację mobilną. Następnie, po wykonaniu 10 dowolnych transakcji, właściciel będzie mógł korzystać PlayStation Plus przez pierwsze 3 miesiące za darmo.

W celu przedłużenia abonamentu w każdym kolejnym miesiącu potrzebne będą co najmniej 10 transakcji oraz wpłaty na konto na minimum 500 zł dla przedziału wiekowego 18-24 lata lub 1000 zł dla starszych użytkowników. mBank zastrzega, że w ten sposób z darmowego abonamentu na PlayStation maksymalnie można się cieszyć do 9 miesięcy.

Czy warto zainteresować się abonamentem PlayStation Plus? Posiadacze konsol otrzymują wtedy kilka nowych gier miesięcznie oraz zniżki na kolejne tytuły. Mogą grać w trybie multiplayer, a stany gry zapisywać na dysku w chmurze, którego pojemność wynosi 10 GB. Poza promocją mBanku za konto PlayStation Plus na 12 miesięcy trzeba zapłacić 180 zł.

Konto bankowe dla gracza oferuje również służącą do zakupów w sklepach internetowych wirtualną kartę Visa. Podłączona jest ona do rachunku i umożliwia szybką wpłatę dowolnej kwoty przed dokonaniem zakupów. Dzięki niej transakcje przeprowadzimy zarówno w złotówkach, jak i w euro. Szczegóły oferty dostępne są w regulaminie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)