bEgXovVN
Mediapurge ikona

Mediapurge7.14

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MediaPurge to darmowa aplikacja, która oferuje narzędzia pozwalające na zarządzanie własną biblioteką multimediów.

bEgXovVP

Narzędzie umożliwia odnalezienie duplikatów plików dzięki opcji porównywania dwóch multimediów w oparciu o rozmiar i tagi. To jednak nie wszystko, bowiem MediaPurge może automatycznie edytować, kopiować lub usuwać tagi ID3, zmieniać nazwę pliku na podstawie tagów lub też generować i przypisywać tagi z jego nazwą.

MediaPurge służy także do szybkiego uporządkowania swojej kolekcji utworów muzycznych. Program świetnie radzi sobie z pracą przy wykorzystaniu dostępnych nazw plików i tagów, by za ich pomocą stworzyć nowe foldery, a następnie odpowiednio je posortować. W przypadku, jeśli posiadamy już swoje kolekcje, możemy przeprowadzić ich porównanie i synchronizację (np. w celu usunięcia duplikatów).

Korzystanie z programu MediaPurge jest bardzo proste, gdyż całość opiera się na kreatorze, dzięki czemu nie musimy szukać potrzebnych opcji, lecz po prostu wybieramy niezbędne funkcje z listy widocznej na ekranie, a następnie przechodzimy do kolejnego etapu pracy.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Mediapurge 7.14wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentPeter Lorenz
Liczba pobrań329
Data aktualizacji17 lut 2021
Rozmiar pliku5.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Mediapurge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgXovWu
bEgXovWL