12 megabitów bez limitów?

Strona główna Aktualności

O autorze

Pisaliśmy już o nowej ofercie UPC na najszybszy dostęp do Internetu. Dziś chello ultra oficjalnie ukazało się w ofercie więc informacje na ten temat, co oczywiste, są bardziej kompleksowe.

Już wiadomo, że za łącze o przepustowości do użytkownika 12 Mbps zapłacić trzeba od 249 zł miesięcznego abonamentu. Również transfer od użytkownika jest bardzo wysoki - 1 Mbps. Użytkownik chello ultra może podłączyć w swoim mieszkaniu do pięciu komputerów.

Bardzo dobrą informację uzyskaliśmy również w UPC dotyczącą limitów transferowych. Z racji tego, że usługa nie została jeszcze w pełni aktywowana, przedstawicielka UPC nie chciała potwierdzić jej ostatecznie lecz poinformowała nas, że najprawdopodobniej chello ultra będzie w ogóle pozbawione limitów transferowych!

Usługa teoretycznie dostępna jest od dziś jednak nie wszędzie jeszcze została aktywowana, z dostępnością w ciągu najbliższych dni nie powinno być problemów. Aby uzyskać informacje na ten temat najlepiej skorzystać z telefonu informacyjnego pod numerem 94 95.

© dobreprogramy
s