AndroidBezpieczeństwoMenedżery hasełMenedżer Haseł SafeInCloud
Menedżer Haseł SafeInCloud ikona

Menedżer Haseł SafeInCloud

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Menedżer Haseł SafeInCloud to rozbudowana aplikacja, służąca do zarządzania hasłami oraz kodami PIN użytkownika.

Autorzy programu mocno stawiają na bezpieczeństwo danych użytkownika, co daje się odczuć już w pierwszym kontakcie z aplikacją. Nie pozwala ona bowiem na robienie zrzutów ekranu i nie oferuje włączenia takiej opcji w ustawieniach. Początek przygody z SafeInCloud daje więc podstawy sądzić, że nasze hasła oraz kody PIN będą w niej dobrze zabezpieczone.

Usługa wykorzystuje szyfrowanie 256-bit Advanced Encryption Standard. To obecnie jedno z najmocniejszych zabezpieczeń stosowanych do ochrony danych. Naszą bazę danych możemy synchronizować z wybraną chmurą, np. Google Drive, Dropbox, OneDrive lub Yandex Dysk. Synchronizacja jest objęta szyfrowaniem, nie ma więc powodu do obaw, że nasze poufne dane o hasłach trafią do usług, które często są krytykowane za kiepski poziom ochrony prywatności użytkownika.

W SafeInCloud możemy ustawić jeden z dwóch motywów graficznych, a oba nawiązują do stylistyki Material Design. Można też pobrać dane z innego menadżera haseł, jeśli korzystaliśmy wcześniej z tego typu oprogramowania. Aplikacja oferuje też generator haseł, a także system analizujący, czy nasze hasła są odpowiednio skomplikowane i jak długo może potrwać ich złamanie. Z kolei posiadacze smartfonów z czytnikiem linii papilarnych mogą skorzystać z opcji odblokowywania aplikacji za pomocą odcisku palca.

Dopełnieniem mobilnej wersji SafeInCloud jest aplikacja desktopowa na Windows i Mac, a także dodatki do przeglądarek internetowych: Chrome, Firefox i Opera. Za pomocą aplikacji desktopowej możemy zarządzać naszymi danymi, a dodatki do przeglądarek oferują opcję autouzupełniania haseł i numerów PIN, które przechowujemy za pomocą SafeInCloud.

Wersja Pro aplikacji kosztuje ok. 25 zł. Otrzymamy w niej dostęp do następujących funkcji: synchronizacji bazy danych z chmurą, generator haseł, załączanie obrazów, opcję szybkiego odblokowywania aplikacji, logowanie za pomocą odcisku palca, aplikację Android Wear, możliwość włączenia auto-uzupełniania w przeglądarce Google Chrome, możliwość tworzenia oraz przywracania kopii zapasowej i opróżnianie schowka po upływie określonego czasu. Z wszystkich funkcji Pro możemy korzystać przez dwa tygodnie po zainstalowaniu bezpłatnej wersji programu Menadżer Haseł SafeInCloud.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSafeInCloud
Liczba pobrań535
Data aktualizacji30 mar 2022
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Menedżer Haseł SafeInCloud ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)