Microsoft aktualizuje Office Web Apps

Microsoft aktualizuje Office Web Apps

Wojciech Cybulski
13.05.2011 00:50, aktualizacja: 13.05.2011 08:19

Microsoft zaktualizował swój webowy pakiet biurowy Office Web Apps - jakie nowe funkcje trafiły do głównego konkurenta Google Docs?

Listę nowości wprowadzonych do Office Web Apps otwiera Excel. Dzięki aktualizacji webowy arkusz kalkulacyjny wzbogacił się o możliwość pracy z wieloma arkuszami - użytkownik może teraz wstawić, usunąć i zmienić nazwę arkuszy w dokumencie. Poprawiono także wykonywanie części funkcji, w szczególności autosumowania i pokrewnych. Internetowy Excel wzbogacił się także o asystenta pomocy. Dzięki niemu użytkownik może szybko poznać mechanizm działania interesującej go funkcji. Aktualizacja dotknęła także PowerPoint, czyli aplikację przeznaczoną do tworzenia prezentacji. Program doczekał się możliwości zmiany tematu (motywu graficznego) prezentacji - wystarczy kliknąć przycisk Change Theme i z okna, które się pojawi, wybrać jeden z 45 ciekawych tematów.

Przy okazji wydania aktualizacji dla Office Web Apps firma Microsoft zadeklarowała, że będzie regularnie rozbudowywać swój internetowy pakiet biurowy o nowe funkcje.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)