Microsoft bierze sobie Larę Croft na wyłączność. Na pocieszenie Ubisoft da nam nowe Might and Magic

Microsoft bierze sobie Larę Croft na wyłączność. Na pocieszenie Ubisoft da nam nowe Might and Magic14.08.2014 12:45
Microsoft bierze sobie Larę Croft na wyłączność. Na pocieszenie Ubisoft da nam nowe Might and Magic

Niemieckie targi gier Gamescom przyniosły jakby mniej ogłoszeń w stosunku do poprzednich edycji imprezy czy nawet tegorocznego E3, ale kilka wartych uwagi informacji się w ich trakcie pojawiło. Na pewno fanów Lary Croft zelektryzowała wiadomość, że Microsoft zapewnił sobie wyłączność na nadchodzący projekt Rise of the Tomb Raider na Xboksa 360 oraz Xboksa One. Firma zaraz przyznała jednak, że po tym, jak tytuł zadebiutuje na jej platformach w okolicach przyszłej Gwiazdki, sprawa pojawienia się go w innych wersjach sprzętowych (szczególnie głośno wyrażali swoje rozczarowanie komputerowcy) to kwestia leżąca czysto w rękach Square Enix. Chodzi więc o czasową wyłączność na produkt. Na ujawnienie innych wydań jednak poczekamy.

Rise of the Tomb Raider Announce Trailer

Ubisoft kontynuuje jedną z najbardziej uznanych serii gier, które od lat ma w rękach. Zapowiedziano Might & Magic Heroes VII, uruchamiając nawet polską wersję strony projektowi poświęconej. Twórcy z Limbic Entertainemt obiecują przepiękną graficznie strategię w charakterystycznym dla marki stylu, hołdującą najlepszej jej częściom, chcąc pracować nad dziełem we współpracy z fanami. W tym celu będą między innymi oddawać pod głosowanie różne aspekty gry. Wspólnymi siłami pragną doszlifować hit.

Announcement trailer - Might & Magic Heroes VII - Gamescom 2014 [PL]

Polskie studio The Astronauts z Adrianem Chmielarzem wyjaśniło, dlaczego jego premierowa gra grozy The Vanishing of Ethan Carter przeniesiona zostanie z PC na PlayStation 4, na razie omijając Xboksa One. Chodzi o zapisy w umowie z Microsoftem, na które wielu niezależnych deweloperów już się skarżyło, uniemożliwiające wydanie na amerykańskiej konsoli gier, które się wcześniej ukazały na innym sprzęcie, nawet jeśli to tylko kilka dni różnicy. Jeżeli o inne krajowe produkcje chodzi to naturalnie nie mogło zabraknąć nowych materiałów z Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu. Premiera tytułu w lutym.

The Witcher 3: Wild Hunt “Downwarren” gameplay teaser

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wypatrywane przez konsolowców wielkie dzieło Hideo Kojimy, czyli Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, trafi również na PC za pośrednictwem platformy cyfrowej dystrybucji Steam, podobnie jak prolog do gry, czyli Ground Zeroes. Odpowiedzialne za wydanie produktu Konami przy okazji zapowiada rewolucyjne zmiany w piłce nożnej Pro Evolution Soccer wraz z edycją 2015 serii. Czy gra powalczy z FIFA 15 przekonamy się już na początku listopada (debiut 11 w USA, pewnie 14 w Europie), wcześniej jednak, bo 17 października, udostępnione zostanie do pobrania konsolowe demko tego projektu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeżeli nie możecie doczekać się ogłoszonego podczas Gamescom horroru Silent Hills to wieść o DLC do za moment mającego zadebiutować The Evil Within odwiedzie pewnie z kolei od kupna niby (po wstępnych testach zdania są podzielone) strasznego nowego dzieła ojca marki Resident Evil. Chodzi o tzw. przepustkę sezonową, w tym przynajmniej trzy rozszerzenia, za blisko 20 euro. Fani wybijania zombiaków ucieszą się za to na wieść o kolejnej grze The Walking Dead, tym razem od ekipy Overkill znanej z rozwijania swej marki Payday. Szykują nam nastawioną na współpracę strzelankę z elementami RPG, horroru i skradaniem się za plecami umarlaków. Electronic Arts przypoamina zaś, że choć Battlefield Hardline przesunięto na przyszły rok, warto tej części gry wypatrywać.

Battlefield Hardline: 12 minutes of Singleplayer

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)