WindowsArchiwumProgramy archiwalneMicrosoft Desktops

Microsoft Desktops2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Microsoft Desktops to niewielkie i niewymagające instalacji narzędzie, służące do tworzenia wirtualnych pulpitów w systemie Windows.

Wchodzi ono w skład pakietu Sysinternals Suite, jest bardzo proste w obsłudze i daje użytkownikowi możliwość stworzenia maksymalnie 4 wirtualnych pulpitów. Na każdym z nich grupować możemy wybrane aplikacje, gry itp., a przełączanie odbywa się za pośrednictwem ikony ulokowanej w zasobniku systemowym lub zdefiniowanych w ustawieniach narzędzia skrótów klawiszowych.

Microsoft Desktops nie wymaga wstępnej konfiguracji i gotowe jest do działania tuż po uruchomieniu. Wirtualne pulpity dostępne mogą być w wybranych przez nas momentach lub podczas każdego uruchomienia systemu operacyjnego (w ustawieniach dostępna jest opcja, pozwalająca na samoczynne uruchamianie narzędzia podczas każdego startu Windowsa).

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.85 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 728
Data aktualizacji24 paź 2012
Rozmiar pliku0.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)