Microsoft Edge na Androida z niespodzianką dla osób, które otworzą 100 kart

Microsoft Edge na Androida z niespodzianką dla osób, które otworzą 100 kart

Microsoft przygotował niespodziankę dla użytkowników Edge'a. (depositphotos)
Microsoft przygotował niespodziankę dla użytkowników Edge'a. (depositphotos)
11.09.2018 12:30, aktualizacja: 11.09.2018 19:10

Dla użytkowników przeglądarki Microsoft Edge przygotowana została mała niespodzianka. Wystarczy, że podejmą się wyzwania otwarcia 100 kart. Wówczas licznik kart zostanie zmieniony na symbol, który kojarzony jest ze zmianami jakie zaszły w Windows, wraz z wydaniem Dziesiątki.

Wspomniany Easter Egg pojawił się w testowej wersji przeglądarki Microsoftu o numerze 42.0.0.2519. Na dolnym pasku znajduje się licznik otwartych kart, którego dotknięcie pozwala przenieść się do podglądu wszystkich otwartych stron. Jeśli jednak, użytkownik otworzy 100 kart, to zamiast liczby zobaczy głowę Ninja Cat, czyli dosłownie kota ninja.

  • Microsoft Edge
  • Microsoft Edge
[1/2] Microsoft Edge

Co ciekawe, Edge nie jest jedyną przeglądarką, która posiada niespodziankę dla osób otwierających dużą liczbę kart. Użytkownicy mobilnego Google Chrome również zobaczą zmieniony licznik kart, jeśli przekroczą ponad 99 otwartych kart. Wówczas zostanie wyświetlona popularna emoji.

Google Chrome
Google Chrome

Wracając do kota ninja, to jego powstaniu towarzyszy historia. Jak dowiemy się z blogu Microsoftu, historia Ninja Cat, podobnie jak wielu innych rzeczy w Microsofcie, rozpoczęła się w prezentacji PowerPoint. Całość miała być żartem, zainspirowanym obrazem Welcome to the Internet autorstwa Jasona Heuser i miała pokazywać „nowy Microsoft”, który narodził się wraz z ostatnimi większymi zmianami, Microsoft, który chciał stać się cool.

Przeglądarkę Edge w wersji na Androida znajdziecie w naszym katalogu aplikacji. Warto wspomnieć, że przeglądarka Microsoftu okazała się hitem na smartfonach. Ponadto zbiera wysokie oceny i może pochwalić się średnią 4,4 na 5 gwiazdek w Google Play.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)