Microsoft Flight już dostępny — i to za darmo

Strona głównaMicrosoft Flight już dostępny — i to za darmo
29.02.2012 14:00

Po długim okresie przerwy, firma Microsoft powraca wreszcie do tematu latania w przestworzach — tworzona od trzech lat gra Microsoft Flight jest już oto dostępna do pobrania. Darmowa wersja podstawowa produktu oferuje możliwość zwiedzenia Wielkiej Wyspy na Hawajach zza sterów eksperymentalnego samolotu ICON A5.

Jeżeli kogoś wciągnie rozgrywka, nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pieniądze poszerzyć horyzonty, doinwestowując w kolejne skrzydłowce oraz lokacje. Microsoft zapowiada plan regularnego wypuszczania nowych dodatków, rozpoczynając od Hawaiian Adventure Pack — z pozostałymi wyspami archipelagu, samolotem Vans RV-6A plus zestawem zadań. To już daje setki kilometrów do oblatania. Do hangaru za dodatkową opłatą można wprowadzić również samoloty Maule M-7-260C i amerykańską wersję P-51 Mustang.

Microsoft liczy na to, że produkt przemówi tak do fanów symulatorów lotniczych, jak i gier zręcznościowych — z uwagi na możliwości zmian w ustawieniach sterowania, ale też realizm ukazania świata oraz zachowania i wyglądu dostępnych w grze maszyn. Martwią jedynie ceny rozszerzeń — od niemal 8 do 15 dolarów za samolot…

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)