Microsoft poinformuje Insiderów na jakim etapie analizy są ich uwagi

Strona głównaMicrosoft poinformuje Insiderów na jakim etapie analizy są ich uwagi
06.11.2017 15:40
Microsoft poinformuje Insiderów na jakim etapie analizy są ich uwagi

Microsoft wychodzi naprzeciw potrzebom Insiderów, którzy dotychczas mogli mieć uzasadnione, negatywne zdanie odnośnie informacji o postępach w analizie ich informacji zwrotnych. W życie wchodzą właśnie trzy nowe drogi informacji, dzięki którym użytkownicy testowego Windowsa zostaną poinformowani, gdy tylko zgłoszone przez nich spostrzeżenia zostaną przeanalizowane i rozwiązane.

Pierwsza z metod to Projekt Blair SIUF, o którym wspominano podczas tegorocznej konferencji Ignite. W tym przypadku mowa o powiadomieniach, które mają przypominać o zgłoszonych problemach i zachęcać użytkowników do podzielenia się informacją, czy usterka nie została już rozwiązana.

350206321431439297

Kolejna droga powiadomień to wiadomości e-mail, których treść będzie jednak zbieżna z tą w powyższych komunikatach. Można je więc potraktować jako dodatek do powyższych wyskakujących powiadomień lub na odwrót. Niezależnie od tego, jak informuje Microsoft, metoda ta jest odpowiedzią na liczne prośby Insiderów.

Ostatni sposób informowania o postępach w analizie informacji zwrotnych obejmuje nowe statusy w Centrum Opinii (Feedback Hub), gdzie będzie można dowiedzieć się na jakim etapie jest rozwiązywanie błędu, w razie potrzeby odfiltrować mniej ważne komunikaty, a wreszcie dowiedzieć się, w której kompilacji aplikacji usterka została całkowicie rozwiązana.

350206321431635905

Warto dodać, że sięgając po te a nie inne metody informowania o postępach w analizie feedbacku, Microsoft starał się sprostać wymaganiom większości Insiderów, których o zdanie zapytano jakiś czas temu na Twitterze. Jak często w takich przypadkach bywa, może się okazać, że opisywane tu funkcje w rzeczywistości będą dostępne dla wszystkich dopiero za pewien czas, ale do pierwszych Insiderów powinny trafiać już teraz.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)