Microsoft pojawi się na MWC 2020. Szkoda, że bez Surface'a Duo

Microsoft pojawi się na MWC 2020. Szkoda, że bez Surface'a Duo

Microsoft Surface Duo nie pojawi się na MWC 2020, źródło: prezentacja produktu Microsoftu
Microsoft Surface Duo nie pojawi się na MWC 2020, źródło: prezentacja produktu Microsoftu
Oskar Ziomek
31.01.2020 12:37

Microsoft Surface Duo, czyli niewielki tablet z dwoma ekranami i Androidem, najprawdopodobniej nie pojawi się na targach Mobile World Congress 2020. Urządzenie ma wejść na rynek pod koniec bieżącego roku, ale jak się okazuje, Microsoft nie zamierza się nim jeszcze szczególnie chwalić, a podczas MWC w tym roku skupi się między innymi na rozszerzonej rzeczywistości.

Jak zwrócił uwagę serwis MSPoweruser, na stronie Microsoftu można juz znaleźć ramowy plan działań dotyczący MWC 2020. Niestety, nic nie wskazuje na to, aby producent był skory pokazać zainteresowanym z bliska Surface'a Duo, czyli tablet z funkcją dzwonienia, będący swego rodzaju następcą zapomnianych już przez większość smartfonów z Windows 10 Mobile.

Introducing Surface Duo

Przypomnijmy, że Microsoft Surface Duo został po raz pierwszy pokazany jeszcze podczas konferencji w październiku 2019 roku i od tamtego czasu nie jest o nim szczególnie głośno w mediach. Niedawno zwracaliśmy jednak uwagę na pierwsze nagrania pokazujące działanie gestów w interfejsie. Chociaż urządzenie nie jest jeszcze przygotowane do sprzedaży, wiele wskazuje na to, że prace nad oprogramowaniem są intensywne.

Zamiast jednak skupiać się na nowym urządzeniu, podczas MWC 2020 Microsoft chce postawić między innymi na rozszerzoną rzeczywistość, urządzenia i usługi Internetu Rzeczy oraz poruszyć tematy związane ze środowiskiem Azure. Więcej o obecności Microsoftu na Mobile World Congress w lutym 2020 roku można przeczytać na stronie producenta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)