Microsoft Teams ma dwie nowe aplikacje: Bulletins i Milestones

fot. Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images
fot. Jakub Porzycki/NurPhoto via Getty Images

10.02.2021 17:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Popularny komunikator do pracy zdalnej, Microsoft Teams, otrzyma dwie nowe aplikacje. Są to Bulletins - służące do obiegu komunikacji wewnętrznej oraz Milestones - do śledzenia postępu prac nad projektami.

Bulletins to platforma do wydawania wiadomości wewnątrz organizacji. Komunikaty można okraszać elementami graficznymi - obrazkami, plikami wideo, czy też interaktywnymi przyciskami, którymi można wyrazić swoją reakcję. Wydawcy takich treści będą mogli zobaczyć, m.in. ile osób przeczytało dany komunikat. Bulletins można przypiąć w aplikacji Teams, do paska nawigacyjnego z lewej strony. Microsoft podkreśla, że Bulletins jest zoptymalizowane pod widok mobilny, co ma być szczególnie przydatne, gdy ludzie znajdują się na wyjeździe, czy w delegacji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Z kolei Milestones to narzędzie do zarządzania projektami, wraz z możliwością śledzenia postępów i osób odpowiedzialnych za indywidualne zadania. Milestones pozwala śledzić projekty sortując je według osób do nich przypisanych, bądź statusu, w jakim się znajdują. Każda zmiana w projekcie jest odnotowana w dzienniku aktywności.

Projekty w Milestones można specjalnie dopasować do swoich potrzeb, używając własnych etykiet, czy nowych pól. Milestones zapewnia także poprzez Teamsy powiadomienia dla zmian, jakie następują wewnątrz projektów.

[frame]Microsoft Teams na Windowsa, macOS-a, Androida i iOS-a jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)