Microsoft To‑Do z ciemnym motywem. Nowy tryb spodoba się użytkownikom Androida

Microsoft To-Do z ciemnym motywem. Nowy tryb spodoba się użytkownikom Androida

07.08.2018 11:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 2018 roku za jedną z głównych zmian w wyglądzie wielu mobilnych aplikacji można uznać wprowadzenie ciemnego motywu. Zaczyna on pojawiać się także w systemach operacyjnych – macOS Mojave. Do grona aplikacji, które pozwolą na włączenie Dark Mode, dołączyła apka Microsoftu do zarządzania zadaniami.

Microsoft To-Do w wersji na Windows 10 otrzymał wcześniej tryb ciemnego wyglądu. W związku z tym, że firma z Redmond dąży do ujednolicenia aplikacji, także tych wydanych na inne platformy, nowy wygląd pojawił się także w apce skierowanej na urządzenia z Androidem.

Eksperymentalny tryb ciemny dostępny jest w wersji beta. Można go aktywować w ogólnych ustawieniach. Zmienia on wygląd całej aplikacji, w której domyślnie przeważa kolor biały. Wśród nowości wprowadzonych w aktualizacji, znajdziemy jeszcze usprawnioną opcję wyboru kolor podczas tworzenia lub edycji listy. Usunięte zostały także wcześniej zgłaszane błędy.

źrodło: phonearena.com
źrodło: phonearena.com

Microsoft To-Do to wciąż świeża aplikacja, która w stabilnym wydaniu zadebiutowała w 2017 roku. Cechuje się minimalistycznym wyglądem i nastawieniem na prostotę. To właśnie m.in. te cechy mają zachęcić użytkowników, którzy mogą być zmęczeni zbyt rozbudowanymi aplikacjami. Główne funkcje to tworzenie różnych list, dodawanie do nich zadań wraz z terminami i możliwością powtórzeń oraz dodatkowymi powiadomieniami. Dane są synchronizowane pomiędzy różnymi urządzeniami z wykorzystaniem konta Microsoft.

Aplikację w najnowszej stabilnej wersji znajdziecie w naszym katalogu. W wydaniu mobilnym Microsoft To-Do dostępny jest na Androida i iOS-a. Pojawienie się ciemnego motywu w wersji beta sugeruje, że w najbliższym czasie powinien on trafić do stabilnego wydania.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)