Microsoft wydał zbiorczą paczkę poprawek dla Windows 10

Microsoft wydał zbiorczą paczkę poprawek dla Windows 1005.08.2015 22:01
Microsoft wydał zbiorczą paczkę poprawek dla Windows 10
Redakcja

Użytkownicy systemu Windows 10 znajdą w usłudze Windows Update duża paczkę aktualizacyjną, która została oznaczona numerem KB3081424. Zgodnie z oficjalnymi witrynami Microsoftu, jest to zbiorcza paczka poprawek niezwiązanych z bezpieczeństwem systemu – możemy więc liczyć na usuniecie błędów, a także poprawę kompatybilności.

Jak na razie nie są znane dokładne zmiany, jakie wprowadza ta ważąca blisko 300 MB aktualizacja. Nasze obserwacje każą stwierdzać, że nie jest to zapowiadany na początek sierpnia Service Release 1 dla Windows 10: wciąż napotykamy problem niedziałającego wyszukiwania w Menu Start, wciąż uruchamianie niektórych opcji powoduje dwukrotne uruchamianie okna i jego zamykanie, wciąż też brakuje GUI dla ustawień protokołu IPv4 w przypadku adapterów VPN.

350140301240985537

Użytkownicy, którzy już zainstalowali tę aktualizację, informują, że pojawił się u nich dźwięk logowania, którego wcześniej nie było. Inne głosy mówią o poprawkach w funkcjach SFC i DISM dostępnych z poziomu wiersza poleceń, które służą do m.in. diagnostyki i naprawy plików systemowych. Poprzednie wersje nie działały prawidłowo i nie zawsze radziły sobie z poprawą, nowe mają usuwać ten problem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (131)