AndroidDomBankowość i inwestycjeMój BIK - bezpieczne finanse

Mój BIK - bezpieczne finanse2.3.12

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

W każdej chwili możesz sprawdzić, jakie informacje o Twoich kredytach i pożyczkach widzą banki i inne instytucje finansowe. Dowiesz się również o próbie wyłudzenia na Twoje dane osobowe. Czuwamy 24/7.

Mój BIK to wygodna kontrola kredytów i pożyczek.

Czy wiesz, że w każdej chwili możesz sprawdzić się w BIK?

W aplikacji Mój BIK najważniejsze informacje masz zawsze aktualne: ocenę punktową, terminowość spłat ostatnich rat, liczbę i kwotę aktualnych kredytów już od 9,99 zł miesięcznie. A jeśli potrzebujesz szczegółów, zawsze możesz sięgnąć po pełny Raport BIK. Twoje dane w BIK są aktualizowane kilka razy w tygodniu. Warto więc regularnie sprawdzać informacje na swój temat. Pamiętaj też, że sprawdzanie Raportu BIK nie obniża oceny punktowej (scoringu).

Ostrzeżenia o próbie wyłudzenia na Twoje dane

Mój BIK pomaga również chronić Twoje dane osobowe przed konsekwencjami ich nieuprawnionego użycia przez oszustów. Alerty BIK ostrzegą o próbach wyłudzenia na Twoje dane. Przestępstwa z wykorzystaniem skradzionych danych osobowych to duży problem. Tylko w 2019 r. oszuści próbowali wyłudzić kredyty na łączną kwotę ponad 280 mln zł (Raport InfoDOK ZBP za I kw. 2020 r.). Dlatego warto aktywować Alerty BIK i wyprzedzić oszustów.

Jak działają Alerty BIK?

Gdy instytucja finansowa sprawdza w BIK Twoją historię kredytową w związku z wnioskiem, otrzymujesz o tym powiadomienie push lub SMS oraz email. Jeśli to nie Twój wniosek, może to oznaczać próbę wyłudzenia. Twoja natychmiastowa reakcja może udaremnić oszustwo.Alerty BIK działają również w przypadku podpisywania umowy z różnymi usługodawcami np. o abonament telefoniczny.

Dlaczego Alerty BIK są skuteczne?

Grupa BIK współpracuje z całym sektorem bankowym, SKOKami, a także firmami pożyczkowymi, leasingowymi, faktoringowymi, operatorami telefonii. BIK to jedyna taka instytucja w Polsce i dzięki temu ma informacje, których nie posiada żaden inny podmiot na rynku.

Sprawdzisz swoje szanse na kolejny kredyt

W aplikacji Mój BIK możesz skorzystać z Analizatora Kredytowego - unikatowego narzędzia, które uwzględnia Twoją historię kredytową. Są to te same informacje, które bierze pod uwagę bank, podejmując decyzję o udzieleniu Ci kredytu. Dowiesz się, czy możesz sobie pozwolić na kredyt i w jakiej wysokości. Jeśli nie powinieneś brać już nowych kredytów, powiemy Ci o tym. Doradzimy również, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na nowe finansowanie.

Bezpłatnie otrzymujesz:

możliwość sprawdzenia, czy i jakie informacje na Twój temat są w BIK (np. ile obecnie spłacasz kredytów)Powiadomienia BIK, czyli podstawowe informacje o zmianach danych w BIK lub w BIG InfoMonitormożliwość zastrzeżenia dowodu osobistegosprawdzenie ustawień Twojego telefonu pod kątem bezpieczeństwa -w przypadku wykrycia problemów BIK Protect podpowie Ci, jak je usunąćZa opłatą otrzymasz:łatwy dostęp do oceny punktowej BIK (scoringu) i innych informacji, które pokazują stan Twoich aktualnych zobowiązańRaport BIK - Twoja pełna historia kredytowa w BIK - dostępny także w ofercie bez limitów (sprawdzasz, kiedy chcesz bez żadnych dopłat)Alerty BIK, ostrzegające 24/7 o próbie wyłudzenia z wykorzystaniem Twoich danych osobowychnatychmiastowa informacja o opóźnieniu w spłacie kredytówsprawdzenie swoich szans na kredyt z wykorzystaniem danych z BIK, tak jak robią to bankiporady, co zrobić, by zwiększyć swoje szanse na kredyt

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań343
Data aktualizacji21 cze 2024
System operacyjnyAndroid 6.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)