AndroidZdrowie i aktywnośćAplikacje dla kobietMoja ciąża z eDziecko.pl
Moja ciąża z eDziecko.pl ikona

Moja ciąża z eDziecko.pl

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moja ciąża z eDziecko.pl to aplikacja stworzona z myślą o kobietach oczekujących narodzin dziecka. Pozwala zapisywać ważne wydarzenia i terminy, śledzić rozwój (i związane z nim ciekawostki), a także kontrolować wagę.

Korzystanie z aplikacji rozpoczynamy od podania swojego imienia oraz terminu porodu. Jeżeli go nie znamy, możemy skorzystać z prostego kalkulatora. Informacje takie nie są może dokładne, ale pozwalają zorientować się w wieku dziecka.

Ekran główny przedstawia podstawowe informacje o naszym dziecku. Etapie na którym właśnie się znajduje oraz ilości dni pozostałych do porodu. Na dole znajdują się odnośniki do trzech kategorii. Waga pozwala kontrolować to ile ważymy i czy wyniki jest prawidłowy. Ciąża, to obszerny zbiór informacji o życiu prenatalnym dziecka, podzielonym na poszczególne okresy. Znajdziemy tam nie tylko informacje tekstowe, ale też filmy i zdjęcia.

Ostatnia kategoria to kalendarz, dzięki niemu możemy dodać ważne wydarzenia do systemowego kalendarza. Interfejs programu prezentuje się bardzo dobrze. Jest przejrzysty oraz bardzo wygodna w obsłudze. Na chwilę obecną nie zawiera reklam i jest dostępna za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań2 981
Data aktualizacji11 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Moja ciąża z eDziecko.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)