AndroidZdrowie i aktywnośćInne programy sportowe i medyczneMoje Dziecko (eDziecko)
Moje Dziecko (eDziecko) ikona

Moje Dziecko (eDziecko)1.4.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Moje Dziecko (eDziecko) to aplikacja skierowana do rodziców, których pociechy właśnie przyszły na świat. Pomaga kontrolować pierwsze dni, tygodnie i miesiące życia naszego dziecka.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od stworzenia profilu naszego dziecka. Dodajemy jego imię, płeć, zdjęcie, datę urodzenia, a także określamy czy urodziło się zgodnie z wyznaczonym terminem czy też wcześniej, bądź później. Ekran startowy wita nas podstawowymi informacjami w oparciu o wieku bobasa. Wybierając poszczególne z nich przejdziemy do obszernych artykułów.

U dołu aplikacji znajdują się skróty do najważniejszych narzędzi. Pierwsze z nich pomaga śledzić zmiany w wadze i wzroście dziecka. Całość obrazuje odpowiednimi wykresami i uwagami. Kolejna zakładka to zbiór do informacji odnośnie rozwoju malucha w poszczególnych miesiącach życia. Na artykułach opiera się także trzecia z nich, czyli diety. Są tam teksty odnośnie pokarmów oraz związanych z nimi problemami. Na samym końcu znajdziemy wskazówki odnośnie pielęgnacji.

Zaletą aplikacji jest czytelny i dobrze wykonany interfejs. Całość dostępna jest za darmo i nie zawiera reklam. Moje Dziecko (eDziecko) to skarbnica wiedzy i porad dla świeżo upieczonych rodziców.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgora S.A.
Liczba pobrań587
Data aktualizacji11 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Moje Dziecko (eDziecko) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)