moveQueue moveQueue 0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

moveQueue to program pozwalający sortować pliki pomiędzy foldery, wykorzystując do tego skróty klawiaturowe i planowanie operacji. Pozwoli to uniknąć oczekiwania na wykonanie działań, aby dopiero później zastosować je wspólnie dla wszystkich zaplanowanych plików.

Aplikacja pozwala tworzyć wiele list docelowych katalogów, aby stosować je zależnie od sytuacji. Każdemu docelowemu folderowi ręcznie przypisujemy skrót klawiaturowy (wystarczy pojedyncza litera), którym będziemy posługiwać się, przypisując lokalizację docelową do wybranych plików. Możliwe jest zarówno przenoszenie, jak i kopiowanie dokumentów.

Kiedy wczytamy folder z dokumentami do segregacji, poruszając się po liście i korzystając z klawiatury, mamy możliwość przypisania folderów docelowych dla każdego z plików. Kiedy lista operacji zostanie zapełniona, możemy uruchomić ich wykonywanie. Dopiero teraz pliki zostaną faktycznie przeniesione (wcześniejsze działania to jedynie plany, przez co nie powodują opóźnień.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!