r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

moveQueue 0.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

moveQueue to program pozwalający sortować pliki pomiędzy foldery, wykorzystując do tego skróty klawiaturowe i planowanie operacji. Pozwoli to uniknąć oczekiwania na wykonanie działań, aby dopiero później zastosować je wspólnie dla wszystkich zaplanowanych plików.

Galeria programu

Aplikacja pozwala tworzyć wiele list docelowych katalogów, aby stosować je zależnie od sytuacji. Każdemu docelowemu folderowi ręcznie przypisujemy skrót klawiaturowy (wystarczy pojedyncza litera), którym będziemy posługiwać się, przypisując lokalizację docelową do wybranych plików. Możliwe jest zarówno przenoszenie, jak i kopiowanie dokumentów.

Kiedy wczytamy folder z dokumentami do segregacji, poruszając się po liście i korzystając z klawiatury, mamy możliwość przypisania folderów docelowych dla każdego z plików. Kiedy lista operacji zostanie zapełniona, możemy uruchomić ich wykonywanie. Dopiero teraz pliki zostaną faktycznie przeniesione (wcześniejsze działania to jedynie plany, przez co nie powodują opóźnień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wykorzystaj klawiaturę i szybko posegreguj pliki z moveQueue

11
OPROGRAMOWANIE 17.03.2017 | Oskar Ziomek

Rozdzielanie dużej liczby plików pomiędzy foldery, aby zaprowadzić porządek w komputerze z Windowsem, może być czasochłonne. Również dlatego, że systemowy Eksplorator wykonuje wszystkie działania na bieżąco, zmuszając nas do oczekiwania aż pliki faktycznie zostaną przeniesione lub skopiowane do nowych lokalizacji. Rozwiązaniem tego problemu może być moveQueue – aplikacja pozwalająca z wykorzystaniem klawiatury szybko i „na sucho” zaplanować przenoszenie plików, a dopiero później faktycznie wykonać zadane operacje. Korzystanie rozpocząć należy od wskazania w prawej części interfejsu katalogów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.