Mozilla zachęca do aktualizacji starych wersji Firefoksa

Mozilla zachęca do aktualizacji starych wersji Firefoksa

Redakcja
12.05.2011 12:31, aktualizacja: 12.05.2011 12:42

Od wydania czwartej wersji Firefoksa minęło już trochę czasu, a prace nad piątą wersją przeglądarki są na półmetku - czas na zachęcanie użytkowników do migracji ze starych wersji przeglądarki.

Pierwsza wersja Firefoksa 3.5 została opublikowana 30 czerwca 2009 roku, a ostatnia wersja 3.5.19 pod koniec kwietnia. Ważne dla użytkowników — Mozilla nie ma planów do wydania kolejnych wersji Firefoksa 3.5. Użytkownikom zostaną zaproponowane dwie drogi: aktualizacja do wersji 3.6.18, planowanej na 21 czerwca, albo aktualizacja do wersji 4.0. Użytkownicy platform, które nie są obsługiwane przez najnowszą wersję Firefoksa będą mieli możliwość aktualizacji przeglądarki do wersji 3.6.18. Chodzi tutaj głównie o użytkowników systemów Mac OS X oraz komputerów opartych o procesory PowerPC, a także starszych wersji dystrybucji Linuksa.

Mozilla chce zakończyć cykl rozwojowy Firefoksa 3.5 tak szybko, jak to tylko możliwe. Fundacja szacuje, że na świecie jest około 12 milionów użytkowników starej wersji przeglądarki. Z poziomu naszego portalu można pobrać najnowszą stabilną, czwartą wersję przeglądarki Mozilla Firefox przeznaczoną dla Windows, Linux i Mac OS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)