mPay z dodatkową pulą 100 tys. biletów za złotówkę

mPay z dodatkową pulą 100 tys. biletów za złotówkę31.10.2017 16:36
mPay z dodatkową pulą 100 tys. biletów za złotówkę
Jan Mentel

mPay udostępnia kolejne 100 tys. biletów za złotówkę. Przypominamy, że na początku października firma zaoferowała podróżującym korzystającym z komunikacji miejskiej pierwszą pulę biletów czasowych do 90 min. oraz jednorazowych. W związku ze sporym zainteresowaniem postanowiono przedłużyć promocję. Żeby z niej skorzystać, płatność należy zrealizować przy użyciu karty zarejestrowanej w portfelu cyfrowym Masterpass.

Aby kupić bilet, potrzeba jest aplikacja mPay. Po jej uruchomieniu wybieramy miasto oraz rodzaj biletu. Następnie należy wybrać metodę płatności — do wyboru otrzymujemy m.in. mPay Wallet Masterpass, ale zapłacić możemy również z dowolnego portfela działającego w ramach Masterpass.

Oczywiście, zanim zaczniemy korzystać, niezbędnym krokiem będzie podłączenie karty płatniczej. Do jej rejestracji możemy posłużyć się aplikacją mPay. Należy wejść w zakładki Karty płatnicze, wybrać przycisk Dodaj kartę, a następnie wypełnić formularz. Firma zastrzega, że ze względów bezpieczeństwa karta dodatkowo musi zostać zweryfikowana.

W celu weryfikacji tuż po dodaniu karty musimy obciążyć nasze konto dowolną kwotą z przedziału od 1 do 5 zł. Po jej wpisaniu do aplikacji karta powinna zostać aktywowana, a środki, które posłużyły nam do sprawdzenia wiarygodności naszego konta, zwrócone.

Akcja dostępna jest do wyczerpania puli do końca roku w miastach takich jak: Warszawa, Poznań, Łódź, Kraków, Rzeszów, Katowice, Lublin, Białystok, Częstochowa, Głogów, Inowrocław, Ostrołęka, Przemyśl, Radom, Włocławek, Zduńska Wola, Sieradz, Kielce, Nysa, Jasło, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz i Stargard. Z mPay skorzystać mogą też mieszkańcy Sląska (KZK GOP i MZKP).

Aplikacje w wersji na Androida, iOS-a oraz Windows Phone'a dostępne są w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)