MSI wprowadzi gry mobilne na PC, wyda specjalną wersję emulatora Androida

drużyna PandaCute z Hongkongu
drużyna PandaCute z Hongkongu

07.06.2018 13:36, aktual.: 08.06.2018 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Tajpej MSI MSI zaprezentował właśnie nowe laptopy dla graczy, które mają wprowadzić lekkie i bezramkowe maszyny na ten niezwykle wymagający rynek. Jednak to nie piękne laptopy wzbudziły zainteresowanie, ale przygotowany przez MSI i BlueStacks emulator Androida, przeznaczony do uruchamiania gier mobilnych na PC do grania.

Nietrudno domyślić się, do kogo kierowany jest MSI App Player. Specjalna wersja BlueStacks Playera to wabik mający zachęcić graczy z PUBG Mobile – niezwykle popularną, darmową strzelankę typu Battle Royale – do przesiadki na komputery MSI. Granie w PUBG na niewielkim ekranie dotykowym nie należy do komfortowych, ale pozwala dobrze się bawić. Jeśli jednak chcemy wspiąć się na szczyt, lepiej grać myszką i klawiaturą. Tu na pomoc przychodzą emulatory, jak MSI App Player. Nic dziwnego, że PUBG Mobile był gwiazdą prezentacji MSI.

Czy MSI zachęca nas do oszukiwania w PUBG? Niekoniecznie. Trzeba pamiętać, że autorzy gry wydali własny emulator, pozwalający grać na PC, korzystając z komputerowych peryferiów i z dopasowaniem wymagań gry do możliwości komputera. Grając na emulatorze MSI możemy więc współzawodniczyć z innymi użytkownikami emulatorów, jeśli gra o to zadba. Tak jest w przypadku oficjalnego emulatora, niektórzy zauważyli zmianę grając na emulatorze BlueStacks i nic nie stoi na przeszkodzie, by PUBG Mobile rozpoznawał także emulator MSI.

MSI App Player wprowadzi na komputery nie tylko gry mobilne, ale też pozwoli przy sterowaniu korzystać z interaktywnego podświetlenia RGB klawiatury, co jest ciekawym urozmaiceniem, jeśli ktoś lubi kolorowe podświetlenie. Dla BlueStacks umowa może oznaczać szerszą adopcję emulatora w czasach, gdy modne jest granie w mobilne strzelanki myszką i klawiaturą.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także